Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як бренду комунікувати з малоактивною аудиторією та отримати 30% прибутку за перший місяць: кейс zootovary.com

Наталія Раскопа
Наталія Раскопа PR&Maketihg Manager агенції Promodo
19 січня 2024 3 хвилин читання

Згідно з даними нашого дослідження ринку електронної комерції України у 2023 році, минулого року категорія товарів для тварин має рекордне збільшення рекламних бюджетів, а витрати на залучення користувачів зросли майже у чотири рази — усе це свідчить про високий рівень конкуренції на ринку. Отже, ситуація потребує пошуку нових ідей. Команді zootovary.com ми запропонували протестувати App Inbox, фічу від сервісу eSputnik, та додали її до основного каналу Retention.

App Inbox — це канал розсилок, який поєднує в собі переваги мобільних сповіщень, web-push, що надсилаються до центру сповіщень та зберігаються у кабінеті користувача до моменту, коли вони втратять актуальність.

Як App Inbox доповнив комунікацію бренда 

За нашою ідеєю, підключення інструменту мало допомогти залучити малоактивну аудиторію підписників та охопити більшу частину бази за номером телефону. Адже для сповіщень в App Inbox можна використовувати різні ідентифікатори контактів.

Для клієнта App Inbox був цікавий омніканальністю, ненав’язливістю та більш цільовими діями з боку підписників. Його підключення забезпечило цільові переходи, адже, крім лічильника повідомлень біля іконки дзвіночка, в інструменті не передбачено звукових чи pop-up нотифікаторів. Отже, користувачі переходили за сповіщенням цілеспрямовано.

На перший погляд, може здатись, що App Inbox 一 це те саме, що й популярний інструмент web-push. Але ні.

Серед інших переваг інструменту для клієнта зʼявилася можливість комунікувати з підписниками незалежно від пристрою й операційної системи, відправляти розсилку в будь-який час та зберегти ідентичність бренда у сповіщеннях. Серед інших переваг інструменту для клієнта зʼявилася можливість комунікувати з підписниками незалежно від пристрою й операційної системи, відправляти розсилку в будь-який час та зберегти ідентичність бренда у сповіщеннях.

Одним із цікавих кейсів застосування сповіщень в App Inbox було підсилення розсилки з AMP-інтерактивом «Нагодуй котика».

zootovary.com zootovary.com

Завдяки можливості однаково охопити користувачів за електронною поштою і через номер телефону ми обрали його як альтернативу більш дорогому Viber. Важливо: використання цього каналу було для клієнта ще й економічно вигіднішим.

Приклад сповіщення для додаткового охоплення аудиторії в АМР-інтерактиві Приклад сповіщення для додаткового охоплення аудиторії в АМР-інтерактиві
Результати App Inbox Результати App Inbox

Де ще тестували App Inbox

  • Додатковими розсилками App Inbox підсилювали й основні email-кампанії, що принесло 51,3% доходу за лютий-жовтень.
Приклад сповіщення для додаткового охоплення аудиторії в АМР-інтерактиві  Приклад сповіщення для додаткового охоплення аудиторії в АМР-інтерактиві 
Результати App Inbox Результати App Inbox
  • Додали повідомлення App Inbox до тригерних ланцюжків, чим розширили омніканальну модель комунікації для тригерних ланцюжків «Покинутий перегляд» та «Нагадування про промокод після підписки».  
Приклад сповіщення в App Inbox у тригері «Покинутий перегляд» Приклад сповіщення в App Inbox у тригері «Покинутий перегляд»
Результати App Inbox Результати App Inbox

Загальні результати

Інструмент App Inbox допоміг налагодити комунікацію з малоактивною аудиторією в email під час промокампаній. Також зарекомендував себе як самостійний канал, що може доповнити омніканальну модель комунікації у тригерах та промо.

Результат: тільки завдяки App Inbox за підсумками 9 місяців маємо +28,4% до обігу каналу Retention. 
Результати App Inbox Результати App Inbox
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як блокчейн змінює майбутнє ШІ: огляд від Coinbase

Владислав Гринів 22 години тому

Власний фінансовий застосунок за вісім місяців: кейс команди NovaPay

Яна Левада 17 квітня 2024 14:30

Як запобігти вигоранню на роботі: поради для підтримки внутрішнього балансу та ментального здоров’я

Віталій Курдюмов 17 квітня 2024 13:15

Офіційний іспит Meta Blueprint: що це таке, навіщо і як скласти

Maksym Senchenko 16 квітня 2024 17:00

Найважливіші криптоподії місяця: на що варто звернути увагу в квітні

Павло Осадчук 16 квітня 2024 15:45