Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як бренди можуть вивести своїх клієнтів на пенсію

Yev Rachkovan
Yev Rachkovan Founder at Kavun UA
7 вересня 2023 7 хвилин читання

Уявіть собі життя без мети. Чи можливе таке життя? Що таке мета? Чи справді вона нам потрібна? Я поставив це запитання найбільшому філософу сучасності — ChatGPT, і ось що він відповів.

Філософська відповідь ChatGPT Філософська відповідь ChatGPT

Питання: «Чи можливо мати життя без мети? Надай відповідь у менше ніж 500 символів».

Відповідь: «Так, можна існувати без усвідомленої мети, як це роблять багато форм життя. Однак мета може збагатити людське життя, надаючи мотивацію, реалізацію та сенс. Вона суб'єктивна, унікальна для кожної людини і може змінюватися з часом. Цінність життя полягає не лише в меті, а й у досвіді, зв'язках і самозростанні».

Звідси випливає, що життя саме по собі не має мети, що робить його досить депресивним. Але все, що надбудовується людиною над життям, додає йому сенсу. А якщо ні, то це негативно впливає на наш душевний спокій.

Чи дає мені ваш бренд якусь мету?

Ми вже не у середньовіччі, де мета походила здебільшого від релігії та спільноти. У сучасному світі є безліч місць, звідки може прийти мета, зокрема від брендів, які кожен з нас бачить щодня. Коли ми прокидаємося, то бачимо бренди книг, потім бренди у соціальних мережах, потім бренди улюблених продуктів харчування, потім бренди програмного забезпечення, потім бренди автомобілів і так далі. Але скільки з них дають нам мету?

Я не хочу, щоб ви говорили мені, як жити, але я хочу, щоб ви наповнювали моє життя в той момент, коли я взаємодію з вами. Дайте мені відчуття внеску, відчуття прогресу, якого прагне кожен з нас.

Бренди повинні давати людям мету, і Scrimmage допомагає брендам у цьому.

Вихід на пенсію дає мені мету

Чому я сьогодні йду на роботу? Навіть якщо мені подобається бути в оточенні цих людей, чому б мені не провести цей чудовий день зі своєю сім'єю? Ах, так, пенсія. Коли я постарію, мені знадобляться гроші, тому я повинен відкладати їх, поки я можу працювати, щоб через 20 років я міг спокійно вийти на пенсію. Крім усього іншого, пенсійна система дає мені сенс ходити на роботу.

Чи є у вашого бренда пенсійний план? Чи є ще щось, що змусить мене бути лояльним до вас, окрім якості продукту? Ймовірно, ні. Але якби він був? Ваші клієнти отримають мету, яка зробить їх щасливішими, а ви отримаєте лояльних клієнтів, які будуть з вами до кінця. Звучить як безпрограшний варіант, тож давайте почнемо процес.

Як ви можете відправити мене на пенсію?

Що таке пенсія з погляду бренда? З погляду здорового глузду вихід на пенсію — це коли ви можете припинити працювати на повну ставку і жити без жодних турбот. Звісно, ви не можете надавати свій продукт безкоштовно, але добре те, що ви формуєте очікування щодо власного виходу на пенсію.

Філософствування ChatGPT Філософствування ChatGPT

Питання: «Що можна вважати виходом на пенсію з більш абстрактного погляду?»

Відповідь: «Абстрактно вихід на пенсію можна розглядати як важливий життєвий перехід, що знаменує собою кінець основних років заробітку і початок нового етапу, який може охоплювати відпочинок, подорожі, волонтерство або навіть нові робочі починання. Це перехід від структурованих вимог роботи до вільнішого та гнучкішого способу життя, коли можна більше часу приділяти особистим інтересам, хобі та родині».

Ми всі маємо дуже схожі бажання. Як бренд, ви повинні дати клієнтам відчути, що ці бажання будуть виконані, якщо я залишуся лояльним до вас. Чого ваші клієнти хочуть конкретно від вас? Ось список речей, які можуть послужити відмінною винагородою на пенсії:

  • нижчі ціни;
  • безкоштовна доставка;
  • персоналізована підтримка;
  • ексклюзивні пропозиції;
  • рукописні записки з кожною покупкою;
  • більша кредитна лінія;
  • ексклюзивна спільнота;
  • випадкові безкоштовні подарунки;
  • більший кешбек;
  • персоналізовані продукти з моїм ім'ям.

Я готовий на все, щоб отримати макбук з моїм ім'ям або безкоштовну доставку від Uber Eats. Але ви не можете просто сказати: «Користуйтеся моїм продуктом протягом 10 років, і ви отримаєте доступ до ексклюзивної спільноти». Я не буду тримати це в голові весь час, і як тільки з'являться нові великі речі, я легко перемкнуся. Мені потрібно щось, що змусить мене відчувати себе ближче до мети з кожною взаємодією з брендом. У випадку з роботою — це гроші, у випадку з брендом — монети лояльності.

Як ви можете допомогти мені відчути прогрес?

Кожного разу, коли я роблю щось на вашому сайті, від простої реєстрації до витрати 100 доларів, я отримую винагороду, яка миттєво відображається в перспективі довгострокової дорожньої карти, якої я хочу досягти за допомогою цієї винагороди. Так само як людина, що працює, повинна мати можливість відкрити свій банківський рахунок і побачити, скільки грошей у неї є і скільки залишилося до пенсії, я хочу мати можливість робити те ж саме з вами. Відкрити ваш сайт і подивитися, коли моя пенсія і що я можу зробити, щоб її прискорити.

У Scrimmage ми розробили продукт, який робить все це, і інтеграція з вашим брендом займає менше одного дня.

Після інтеграції ви отримаєте спеціальну веб-сторінку, яку можна інтегрувати у ваш існуючий веб-сайт, мобільний додаток або навіть десктопний додаток. Додаткова реєстрація не потрібна, і ви можете налаштувати інтерфейс так, щоб ваші клієнти відчували себе як вдома. Ви навіть можете вставити його в мою електронну пошту і змусити мене отримувати свої винагороди, не відкриваючи поштову скриньку.

Кожен аспект нашої програми лояльності є гнучким. Ви можете змінити тему або навіть скористатися нашим API і створити власний інтерфейс. Ви можете винагороджувати своїх клієнтів за будь-що: від перебування у вашому додатку протягом п'яти хвилин до покупки футболки з Пікачу. На додаток до простої винагороди, ви можете змусити своїх користувачів брати участь у квестах, які будуть вести їх до швидшого виходу на пенсію. Ви можете об'єднати своїх клієнтів у групи і змусити їх полювати за нагородами разом, створивши групові квести. Або ж ви можете побудувати персоналізовану подорож клієнта, створивши квести для новачків.

Найкраще те, що кожна взаємодія є унікальною та персоналізованою і майже не вимагає від вас жодних зусиль. Ми використовуємо штучний інтелект, щоб зробити кожну подорож унікальною. Якщо у вас забагато квестів, ваші клієнти отримають квести, які їм найбільше підходять. Якщо ви боїтеся за дані ваших клієнтів, ви можете розгорнути рішення у вашій мережі, у вашому приватному VPC, де ніхто, навіть ми, не зможе отримати до них доступ.

Як нам впоратися з виходом на пенсію?

Замість того щоб ставити перед клієнтами єдину мету — вихід на пенсію, ви можете дати їм можливість обрати власний шлях, використовуючи персоналізовані привілеї. Привілеї — це те, що ваш клієнт накопичує протягом свого життя і що дає йому конкретні переваги від бренда. Привілеї мають рівні, і найбільша винагорода чекає на останньому рівні, який важко досягти. Ви можете обмежити кількість активних привілеїв, щоб клієнт відчував, що він контролює бренд.

Ви можете легко отримати доступ до активних привілеїв клієнтів за допомогою API та зробити їхню подорож унікальною в усій екосистемі бренду.

Ми розробили Scrimmage як рішення, орієнтоване на букмекерські контори та додатки для фентезі-спорту, але наша система настільки гнучка, що будь-який банк, інтернет-магазин, ресторан, маркетплейс, платформа для дистанційного навчання або навіть гра може використовувати ці можливості.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 1 годину тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 5 годин тому

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30

Google таки випустив Gemini — нову модель генеративного штучного інтелекту

Олександр Тартачний 6 грудня 2023 19:24

Ринок праці змінився. Як тепер шукати роботу в IT

Єлизавета Гогілашвілі 6 грудня 2023 16:08