Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як атакували росію на кіберфронті, навіщо їздити у Давос, чи працюють холодні розсилки: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
5 лютого 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Мільйон DDoS-атак та рекордне 29-денне протистояння: як атакували росію на кіберфронті

Не тільки росіяни завдають ударів у кіберпросторі по українській інфраструктурі. Наші кібервійська також мають успіхи на цьому фронті. Назарій Курочко, засновник групи компаній GIGAGROUP та CEO телекомоператора GigaTrans, розповідає про потужні відповіді української ІТ-армії на російські атаки.

ШІ в адвокатурі: правила гри змінюються вже зараз

Штучний інтелект використовують у багатьох сферах діяльності, і адвокатура не виняток. Про те, що ШІ допомагає робити адвокатам і чи з'являться повноцінні захисники зі штучним інтелектом, розповідає Володимир Іванов, директор компанії Activelex.

Магія холодних розсилок: неможливе можливо

На перший погляд холодні поштові розсилки — це не найкращий спосіб залучення нових клієнтів. Проте Михайло Максимів, Co-founder & Managing Partner у Belkins, спростовує це твердження і ділиться інформацією, як компанія через цей канал залучає і безпосередніх партнерів для себе, і клієнтів для них.

Нова українська економіка: що таке націоналізація по-українськи?

Післявоєнна відбудова економіки потребуватиме рішучих кроків, серед яких і націоналізація проблемних активів. Про тонкощі цього процесу розмірковує аналітик Іван Верстюк.

Навіщо IT-підприємцю форум у Давосі

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі збирається еліта світового бізнесу. І звичайному ІТ-підприємцю там, здавалося б, не місце. Проте Олексій Вітченко, фаундер та СЕО Digital Future, спростовує це твердження і розповідає, чому варто відвідати форум у Давосі

Глибинне дослідження українського ринку сторіз-мейкерів: як виглядає портрет автора сторіз

Створення сторіз у соцмережах навряд чи хтось виділить в окрему спеціальність, проте і це завдання потребує відповідних фахівців. Команда Kukurudza blog провела ґрунтовне дослідження цього ринку і зібрала ключову статистику щодо українських сторіз-мейкерів.

Як Україні розвивати інноваційні виробництва у 2023 році?

Україні потрібні компанії, які виробляють новий інноваційний продукт з високою доданою вартістю у високотехнологічному чи автоматизованому виробництві, а також супутніх сервісах і ПЗ. Які кроки треба зробити, щоб їхня кількість зростала, розмірковує Максим Грант, Venture Analyst у Center42 Innovation Agency.

Як зберегти власний ресурс: поради HRD Cosmolot

Емоційне вигорання — доволі поширене явище під час війни. Юлія Лапко, HRD у Cosmolot, радить, як зберегти власний ресурс, вийти з цього стану, підвищити стресостійкість та запобігти вигоранню у майбутньому.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що повинні знати маркетологи про український YouTube

AIR Brands 4 години тому

Як ми створювали першу афіліатку в українській бʼюті-сфері: кейс FABO Affiliate Program

Владислав Миронович 5 годин тому

Фриланс серед жінок набирає популярності: аналітика Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 6 годин тому

Три речі, які потребують постійної уваги підприємця

Владислав Миронович 9 годин тому

Що розказати про себе, аби отримати роботу: освітній проєкт STEM is FEM провів вебінар із LinkedIn-амбасадоркою Тамарою Міщеріною

Sofiia Tepla 10 годин тому