Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як атакували росію на кіберфронті, навіщо їздити у Давос, чи працюють холодні розсилки: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
5 лютого 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Мільйон DDoS-атак та рекордне 29-денне протистояння: як атакували росію на кіберфронті

Не тільки росіяни завдають ударів у кіберпросторі по українській інфраструктурі. Наші кібервійська також мають успіхи на цьому фронті. Назарій Курочко, засновник групи компаній GIGAGROUP та CEO телекомоператора GigaTrans, розповідає про потужні відповіді української ІТ-армії на російські атаки.

ШІ в адвокатурі: правила гри змінюються вже зараз

Штучний інтелект використовують у багатьох сферах діяльності, і адвокатура не виняток. Про те, що ШІ допомагає робити адвокатам і чи з'являться повноцінні захисники зі штучним інтелектом, розповідає Володимир Іванов, директор компанії Activelex.

Магія холодних розсилок: неможливе можливо

На перший погляд холодні поштові розсилки — це не найкращий спосіб залучення нових клієнтів. Проте Михайло Максимів, Co-founder & Managing Partner у Belkins, спростовує це твердження і ділиться інформацією, як компанія через цей канал залучає і безпосередніх партнерів для себе, і клієнтів для них.

Нова українська економіка: що таке націоналізація по-українськи?

Післявоєнна відбудова економіки потребуватиме рішучих кроків, серед яких і націоналізація проблемних активів. Про тонкощі цього процесу розмірковує аналітик Іван Верстюк.

Навіщо IT-підприємцю форум у Давосі

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі збирається еліта світового бізнесу. І звичайному ІТ-підприємцю там, здавалося б, не місце. Проте Олексій Вітченко, фаундер та СЕО Digital Future, спростовує це твердження і розповідає, чому варто відвідати форум у Давосі

Глибинне дослідження українського ринку сторіз-мейкерів: як виглядає портрет автора сторіз

Створення сторіз у соцмережах навряд чи хтось виділить в окрему спеціальність, проте і це завдання потребує відповідних фахівців. Команда Kukurudza blog провела ґрунтовне дослідження цього ринку і зібрала ключову статистику щодо українських сторіз-мейкерів.

Як Україні розвивати інноваційні виробництва у 2023 році?

Україні потрібні компанії, які виробляють новий інноваційний продукт з високою доданою вартістю у високотехнологічному чи автоматизованому виробництві, а також супутніх сервісах і ПЗ. Які кроки треба зробити, щоб їхня кількість зростала, розмірковує Максим Грант, Venture Analyst у Center42 Innovation Agency.

Як зберегти власний ресурс: поради HRD Cosmolot

Емоційне вигорання — доволі поширене явище під час війни. Юлія Лапко, HRD у Cosmolot, радить, як зберегти власний ресурс, вийти з цього стану, підвищити стресостійкість та запобігти вигоранню у майбутньому.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як агентству захистити результати своєї роботи: кейс із Campaign Manager 360

Поліна Кедіс 10 хвилин тому

Boston Consulting встановили, що ШІ не завжди спрацьовує

Артем Житкевич 14 годин тому

ChatGPT додає функцію перегляду вебсайтів

Артем Житкевич 16 годин тому

Джонні Айв та Сем Альтман обговорюють можливість створення «пристрою зі штучним інтелектом»

Артем Житкевич 17 годин тому

Гайд для інвесторів в український IT: рецепт ідеального пітчу від Мінцифри

Павло Осадчук 19 годин тому