Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хто представлятиме Україну на Web Summit 2024

Павло Бартос
Павло Бартос
7 листопада 2024 3 хвилин читання

11-14 листопада 2024 року в Лісабоні пройде найбільша європейська tech-конференція Web Summit, де українська делегація знову представить національні інновації. 

Цього року Міністерство цифрової трансформації України та Український фонд стартапів відібрали для участі 24 стартапи, верифіковані оргкомітетом саміту. Серед них проєкти зі сфер ШІ, HealthTech, EdTech, SaaS, E-commerce та FinTech, що свідчить про різноманітність і високий потенціал української стартап-екосистеми.

Як змінювалась участь України у Web Summit

Україна бере участь у Web Summit із 2021 року. У 2023-му на заході представили 9 українських стартапів, а цього року — вже 24, що підтверджує швидку інтеграцію України у глобальну технологічну екосистему. За даними Наталії Кушерської, в. о. директора Фонду розвитку інновацій, це є вагомим показником зростання інтересу до українського tech-сектору.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Сьогодні Україна — це потужний глобальний стартап-хаб. Присутність 24 українських стартапів на Web Summit цього року, порівняно з 9 у 2023-му, свідчить про стрімку інтеграцію у світову технологічну екосистему. Сфери AI, HealthTech, EdTech, SaaS, E-commerce та FinTech демонструють стрімке зростання в Україні. Минулого року українські стартапи залучили понад $7 млн інвестицій і досягли $11 млн продажів.
Наталія Кушерська, в. о. директора Фонду розвитку інновацій

Хто буде серед спікерів на Web Summit 2024

На саміті виступатимуть ключові представники українського tech-сектору:

  • Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації України, представить новий проєкт, який покликаний розширити співпрацю між технологічною спільнотою та державою.
  • Вірослава Новосильна, засновниця SLOVA Tech PR, братиме участь у панельній дискусії, присвяченій гендерній рівності у tech.
  • Андрій Скрипник, співзасновник Promova, обговорить майбутні професії та тенденції в освіті.
  • Люк Шеньє, гендиректор Kyiv Post, модерує розмову з експертами щодо кібербезпеки.

Як проходив відбір стартапів на Web Summit 2024

У фінальному відборі на Web Summit цього року взяли участь 34 стартапи, з яких обрали 24 найкращих. Відбірна комісія враховувала не лише технологічний рівень проєктів, але й їхню здатність до масштабування та глобального впливу.

Стартап, вартий перемоги у Web Summit PITCH Competition, має продемонструвати синергію реальної цінності, потужної команди і потенціалу глобального впливу. В еру ШІ переможе не той, хто просто «впроваджує інновації», а той, хто трансформує ці інновації у новий порядок. Це про готовність змінити правила гри, про відмову від обмежень старих парадигм і про сміливість бачити світ у масштабах, де люди та машини працюють пліч-о-пліч.
Ірина Вольницька, президентка SET University

Спільними зусиллями Мінцифри, Українського фонду стартапів, Посольства України у Португалії та партнерів з приватного сектору створено можливості для представлення українських стартапів на світовому рівні. Участь України у подібних заходах має велике значення для залучення інвестицій та зміцнення позиції України на світовій tech-арені.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

8 років — 8 уроків бізнесу

Олександра Богуславська 20 годин тому

Кіберпонеділок та Штучний Інтелект: як завоювати клієнта в добу розпродажів

Anastasiia Kohut 23 години тому

Мінцифри і Meta: новий етап співпраці у сфері штучного інтелекту

Павло Бартос 29 листопада 2024 16:24

Ринок праці в ІТ: зрілі фахівці проти упереджень

Сергій Коноплицький 29 листопада 2024 12:30

Кому належать права на музику, створену за допомогою ШІ?

Анна Старкова 29 листопада 2024 10:30