Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Європейська «хмара» захищатиме домен .УКР: проєкт від «Хостмайстера» та Netnod

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
29 квітня 2022 2 хвилин читання

Українська компанія «Хостмайстер», яка керує доменом .UA, створила хмарну інфраструктуру для кириличного домену верхнього рівня .УКР. Завдяки цьому домен зможе використовувати DNS-хмару в Європі. Це дозволить підвищити його надійність та відмовостійкість.

"Хостмайстер" реалізував цей проєкт у партнерстві зі шведською компанією Netnod. Вона керує однією з найбільших у світі мереж обміну трафіком Netnod IX, до якої входять точки обміну в Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Компанія також керує кореневим сервером I-root — одним із тринадцяти серверів, що забезпечують роботу кореневої зони DNS.

Для підвищення надійності та зменшення часу відгуку системи доменних імен (DNS) у хмарі використовують технологію Anycast та підтримують роботу шостої версії інтернет-протоколу (IPv6). Раніше домен .УКР не використовував Anycast.

Наприкінці лютого «Хостмайстер» також посилив захист домену .UA. Компанія ввела в експлуатацію додаткові сервери та хмарні сервіси, розташовані у кількох країнах Європи. Ці додаткові потужності також використовують для нейтралізації DDOS-атак.

 

0
Прокоментувати