Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Навіщо відкривати офіси під час війни: кейс KnubiSoft

Софія Панасюк
Софія Панасюк SMM/Community Manager
1 березня 2023 3 хвилин читання

З початку 2023 IT-компанія KnubISoft встигла відкрити одразу три офіси. Два з них нові – у Львові та Києві. Також роботу відновив харківський офіс — перший із заснованих компанією.

Логічне питання: навіщо відкривати офіси під час війни? Можливо, краще працювати віддалено? Технічні можливості це дозволяють. Але у кожному з міст у тіммейтів виникла потреба в місці з постійним доступом до світла й інтернету. До всього, HR Team KnubiSoft отримала запит від працівників з бажанням частіше збиратися і працювати разом.

Особливо цього прагнули тіммейти, які на той момент вже повернулися у Харків. Постало питання про відкриття вже наявного офісу, який працював аж до 24 лютого. Згодом було вирішено розширюватися та відкривати приміщення в тих містах, де було найбільше співробітників. Тепер працівники забезпечені генераторами, Starlink і сховищами, щоб безпечно і комфортно працювати, а також простором для спілкування.

«Під час відключень світла компанія компенсує працівникам витрати на коворкінги. Проте у містах, де було багато наших колег, знайти комфортне місце для роботи виявилося складно, тож ми вирішили розширюватися й відкривати власні офіси — поділилася Head of HR and Recruiting Дар'я Русецька. — Кожне приміщення обладнане Starlink, генератором, поруч є сховища. Ми у KnubiSoft також передбачили місця для +1 родича, з яким можна буде прийти в офіс у випадку повного блекауту». 

Офіси розташовані в центрах міст, кожен з яких може прийняти 20+ працівників. Окрім всього, всі вони обладнані кухнями, мітинг-румами та зонами для відпочинку. Зараз у кожному з офісів працюють як тіммейти, які релокейтнулися після початку повномасштабного вторгнення, так і нові співробітники. 

Якщо спочатку щодо ідеї відкриттів виникали певні сумніви, з часом команда переконалася, що це було правильним рішенням. Зараз в офіс регулярно приходять тіммейти, навіть коли світло не вимикають. Це допомогло новим співробітникам краще познайомитися з командою, її цінностями та банально поспілкуватися з колегами. За рік війни у багатьох накопичилася потреба в роботі поза домом.

А щоб продовжувати робити офіси комфортними, HR Team KnubiSoft закликає залишати зворотній зв'язок:

«Для нас важливо бачити фідбек команди, тому ми заохочуємо кожного до покращення комфорту в офісах. Навіть прості побажання від тіммейтів щодо кави, яку ми п'ємо кожного дня, чи перестановки неабияк цьому сприяють» — говорить Дар'я Русецька.
Офіс KnubiSoft у Львові Офіс KnubiSoft у Львові

KnubiSoft – IT компанія з Харкова, заснована у 2012 році. З початку повномасштабного вторгнення працівники виїхали до Львова, де їм допомогли з житлом та обладнали новий офіс. KnubiSoft змогли зберегти робочі місця, розширити команду, відкрити нові офіси й постійно волонтерити та допомагати ЗСУ.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як мігрувати з одного таскменеджера на інший без втрати важливих завдань

Максим Лелюшок 10 годин тому

Правило п’ятьох рукостискань: як у пошуку фахівців допоможе реферальна програма

Yalantis Company 12 годин тому

Sea Baby: що відомо про морські дрони, на які збирають 300 млн грн

Анна Нагорна 12 годин тому

Без обмежень: п’ять історій дітей, які змінили стереотипи про «правильний» вік для входу в IT

Владислав Миронович 21 лютого 2024 17:15

Мобілізація — це не форс-мажор. ІТ-компанія не виплатила зарплату розробнику, який пішов воювати

Анна Нагорна 21 лютого 2024 16:45