Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хакери з росії та Ірану атакують британських політиків та журналістів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
27 січня 2023 2 хвилин читання

російські та іранські державні хакери дедалі частіше атакують британських політиків, журналістів і дослідників за допомогою складних кампаній, спрямованих на отримання доступу до електронної пошти.

Національний центр кібербезпеки (NCSC) опублікував попередження про дві групи з росії та Ірану, попереджаючи представників уряду, оборони, аналітичних центрів і ЗМІ про те, щоб вони не переходили за шкідливими посиланнями від людей, які видають себе за ведучих конференцій, журналістів або навіть колег, пише The Guardian.

Обидві групи були активними протягом кількох років, але відомо, що нещодавно вони активізували діяльність у Великій Британії, а також у США та інших країнах НАТО. Вони прагнуть отримати доступ до інформації, щоб злити листування в інтернет.

Хакери зазвичай прагнуть завоювати довіру цілі, видаючи себе за когось, з ким найімовірніше можна вступити в контакт, наприклад, за журналіста. Це спонукає жертву натиснути зловмисне посилання.

В одному випадку іранська група під назвою Charming Kitten провела фейкову нараду зі своєю жертвою та поширила шкідливе посилання на панелі чату під час телефонної розмови. Іноді використовують одразу кілька листів від різних осіб, щоб переконати жертву у реальності запиту.

Кіберагентство радить людям проявляти особливу обережність, отримуючи правдоподібні повідомлення від незнайомців з Gmail, Yahoo, Outlook, які видають себе за знайомих жертви.

Раніше стало відомо, що українські хакери зламали усі сервіси Yandex. На одному з хакерських форумів опублікували 45 Гб даних програм Yandex. Серед сервісів, що зламали українські хакери, Yandex Market, Yandex Mail та «Яндекс Таксі».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

російські спецслужби розміщують на торентах програмне забезпечення із вірусами

Катерина Колонович 20 березня 2023 08:37

Хто найчастіше стає жертвами хакерів: дослідження Держспецзв'язку

Руслан Сорока 16 березня 2023 18:58

Росіяни погрожуть «злити» матеріали гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — ОНОВЛЕНО

Максим Красіков 12 березня 2023 18:40

У Держспецзв'язку розповіли, які хакери найнебезпечніші для України

Руслан Сорока 8 березня 2023 18:40

Велика Британія передасть Україні вдвічі більше танків Challenger 2

Катерина Колонович 4 березня 2023 19:19