Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хакери кремля викрали паролі та секретні матеріали США, скориставшись доступом до Microsoft

Владислав Паливода
Владислав Паливода
12 квітня 2024 3 хвилин читання

Урядові хакери кремля могли зламати кілька американських державних відомств. Вони використали доступ до корпоративної електронної пошти Microsoft та отримали паролі і секретні матеріали, заявили в уряді США. 

Про це написав The Washington Post.  

Відповідальними за скоєне вважають хакерів з російської військової розвідки СВР. Агентство кібербезпеки та безпеки інфраструктури, яке входить до складу Міністерства внутрішньої безпеки США, вимагає від державних відомств змінити всі логіни, які були використані, та дослідити, що може бути під загрозою ще. Про які саме відомства йдеться, не повідомляють  

Успішна компрометація корпоративних облікових записів електронної пошти Microsoft і витік листування між установами і Microsoft становить серйозний і неприйнятний ризик. 
Агентство кібербезпеки та безпеки інфраструктури США

Наскільки це загрожує національним інтересам США, у відомстві не повідомили. 

Операційна система Windows від Microsoft, електронна пошта Outlook та інше програмне забезпечення використовують в уряді США, і компанія несе відповідальність за кібербезпеку федеральних службовців та їхню роботу. Проте довготривалі відносини демонструють дедалі більше ознак напруження. 

Команда СВР, яку вважають відповідальною за злом, є однією з найгрізніших хакерських груп у світі і часто здійснює складні та довготривалі проникнення до стратегічних об'єктів.

Вона відповідальна за атаку, яка у 2020 році зламала мережеве програмне забезпечення SolarWinds, що дозволило хакерам проникнути у дев'ять федеральних відомств, і вважається однією з тих російських організацій, що стояли за зломом комп'ютерів Національного комітету Демократичної партії під час президентської кампанії 2016 року.

Нині незрозуміло, як хакери змогли отримати доступ до електронних поштових скриньок вищого керівництва Microsoft. Цей злом є одним із небагатьох серйозних вторгнень у корпорацію, які наразили на потенційну небезпеку хакерських атак багато інших компаній. 

Компанія досі з’ясовує обставини інциденту і може знайти більше урядових об’єктів, які опинилися під загрозою.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Джо Байден може дозволити Україні атакувати рф

Олеся Дерзська 4 години тому

Samsung заохочують інвестувати

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:20

Китай вклав $47 млрд у напівпровідники

Олеся Дерзська 27 травня 2024 18:35

У мережі X поширюються фейкові акаунти, які публікують інформацію про вибори у США

Владислав Паливода 25 травня 2024 12:00

Кіберзлочинці викрали конфіденційні дані американців

Владислав Паливода 25 травня 2024 08:00