Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дві українські команди перемогли у фіналі хакатону #Green4Europe

SPEKA Media
10 грудня 2021 2 хвилин читання

Українські Solar Optic та Scooby Doo посіли перше та друге місце у фіналі онлайн-хакатону #Green4Europe. Свої технологічні рішення для сталого розвитку у Берліні представили учасники з України, Грузії та Німеччини.

Хакатон складався з трьох етапів — півфіналів у Грузії та Україні й фіналу в Німеччині. Над технологічними екорішеннями працювали понад 350 учасників з 14 команд. До фіналу потрапили шість із них.

Переможниця — команда Solar Optic — представила новий метод гібридного сонячного освітлення. Він заснований на процесах генерації, концентрації та передання сонячної енергії. Scooby Doo, яка посіла друге місце, виступила з ідеєю комплексної комунікаційної кампанії, яка поєднує чат-бота та інтерактивну мапу для популяризації екоставлення до рідного міста.

На третьому місці грузинська Noisure з проєктом моніторингу рівня шумового забруднення у міських зонах на основі візуалізації даних. Також до фіналу дійшла українська команда Dvichi з проєктом онлайн-маркетплейсу для дизайнерів сталої моди.

Переможці отримають професійний фідбек та менторські сесії від організаторів, а також грошові призи у розмірі 2,5 тис. євро, 1 тис євро та 500 євро відповідно. Учасники хакатону зможуть допрацювати свої рішення з менторами, партнерами та представниками організаторів на спеціальному заході в UNIT.City.

Організували хакатон ГО «Енергійна країна», берлінський технічний центр N3XTCODER та Асоціація сталого розвитку Грузії за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мінцифри проведе перший міжнародний Drone Hackathon. Будуть розвивати військові технології

Ірина Маринюк 17 серпня 2022 16:07

GeoComply проведе хакатон з кібербезпеки дітей. Призовий фонд — $10 тис.

Наталія Миронова 13 червня 2022 18:05

Іспанський інкубатор Demium проведе в Україні хакатон AllStartup Weekend. Переможців візьмуть на інкубацію та запропонують від 100 тис. євро інвестицій

Роман Судольський 23 грудня 2021 12:40