Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Хаб стійкості» для українців: як отримати психологічну допомогу онлайн

Stanislava Chornous
Stanislava Chornous Communication Manager
2 січня 2023 4 хвилин читання

Українці, окрім постійної фізичної загрози під час війни, отримують і низку важких психологічних травм. Психологи працюють над тим, щоби пережитий людьми досвід не лишився непоправною проблемою на все подальше життя. Стрес від війни безпосередньо впливає на наше здоров'я. Ми не можемо ігнорувати моральний біль, який несе війна, адже після перемоги нам однаково доведеться долати наслідки всього, що ми переживаємо сьогодні.

Що таке «Хаб стійкості»

У межах співпраці Dudka.Agency стала частиною всеукраїнського проєкту «Хаб стійкості». 10 березня світ побачила платформа з надання психологічної підтримки у кризовий час, розробленням та дизайном якої займалася наша студія. 

«Хаб стійкості» створений надавати послуги психологічної підтримки усім, хто відчуває на собі вплив війни. У цьому просторі кожен може отримати допомогу від профільного спеціаліста, записатися на прийом через особистий кабінет та відстежувати свій прогрес за історією записів.

Сервіс психотерапевтичної допомоги ми розробили на благодійній основі. Його легкість у використанні та стабільність роботи за великих навантажень — надзвичайно важливі аспекти для таких застосунків.

За перший місяць роботи на платформі зареєструвались 330 українців. А вже за три місяці ресурс відвідали приблизно 5 тисяч користувачів. На сайті надає допомогу 41 спеціаліст за напрямами дитячої, дорослої психології та психотерапії. Постраждалі та спеціалісти-добровольці з 57 країн змогли знайти та надати допомогу через цей ресурс. 

Фахівці також надають безкоштовні консультації журналістам і журналісткам, які працюють з травматичною інформацією. Усі послуги на платформі надаються безоплатно, тільки за бажання юзер може оплатити роботу фахівця.

Як працює «Хаб стійкості»

За останнє десятиліття провели багато досліджень, які доводять високу ефективність онлайн-консультування. За багатьма показниками такий формат не поступається традиційному, а часом навіть перевершує його. Консультація триває 50 хвилин. Тривалість співпраці (кількість сесій) визначає фахівець після проведення обстеження і спільного визначення запиту та цілей. Тож на платформі передбачена можливість лікування та консультацій саме в онлайн-форматі у зручному для юзера застосунку.

Алгоритм отримання допомоги максимально простий:

  • 1
    Реєстрація на ресурсі.
  • 2
    Вибір фахівця та зручний час онлайн-зустрічі.
  • 3
    Власне консультація та розв'язання проблем.
Після реєстрації юзер може обрати спеціаліста, кваліфікація, локація та спеціалізація якого відповідатиме зверненню. Кожен спеціаліст «Хабу стійкості» має відповідну освіту, підтверджену належною документацією та практичною діяльністю.

Зручні можливості пошуку, інтеграція Google meet, легке бронювання і мінімум зайвої комунікації для організації зустрічі лише маленька, але надзвичайно важлива частина «Хабу стійкості». Як частина цього масштабного і надзвичайно корисного ресурсу, наша студія запрошує всіх зареєструватися на платформі та обрати фахівця. Консультації на платформі безоплатні, спектр питань, з якими працюють фахівці, широкий, а зручний функціонал платформи допоможе зробити взаємодію легкою і комфортною.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Методи безпеки від Віталіка Бутеріна: як захиститися від дипфейків?

Владислав Гринів 8 годин тому

Розгадка методу McKinsey: посібник із розв’язання проблем для продакт-менеджерів

Владислав Миронович 10 годин тому

Небезпечний попкорновий мозок. Як соцмережі вбивають увагу і зосередженість

Сергій Коноплицький 12 годин тому

Як кристалізувати досвід n-річної компанії та зробити ребрендинг в IT, щоб це спрацювало: кейс I AM IDEA та expla

Владислав Миронович 19 лютого 2024 17:00

Як змінилося сприйняття криптовалюти бізнесом в Україні за останні п’ять років

Вадим Груша 19 лютого 2024 13:20