Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

X-Bow друкуватиме ракетні двигуни та паливо для ВПС США

Юлія Мирська
Юлія Мирська
29 вересня 2023 2 хвилин читання

Дослідницька лабораторія Військово-повітряних сил США (AFRL) уклала контракт з стартапом X-Bow Systems, що спеціалізується на розробці твердопаливних ракетних двигунів, на суму $17,8 млн. Контракт спрямований на виробництво ракетних двигунів та палива за допомогою технології 3D-друку, про це повідомляє SpaceNews.

Контракт є частиною загальної угоди на суму $60 млн, оголошеної в квітні 2023 року, в рамках програми стратегічного збільшення фінансування (STRATFI). 

В рамках STRATFI, половина коштів надходить від ВПС США, а інша половина — від приватних інвесторів. Контракт AFRL на $17,8 млн покриває частину фінансування зі сторони уряду США.

X-Bow Systems буде співпрацювати з AFRL в рамках програми «Швидка енергетика і вдосконалене ракетне виробництво» (RE-ARM). Програма спрямована на зниження вартості і скорочення часу виробництва твердого палива для тактичних ракетних двигунів. 

Твердопаливні ракетні двигуни використовуються ВПС США в різних типах ракет, включаючи повітря-повітря, повітря-земля, міжконтинентальні балістичні ракети і супутникові ракетоносії. 

X-Bow Systems була заснована у 2016 році та спеціалізується на виробництві твердого ракетного палива за допомогою технологій 3D-друку для швидкого розвитку твердопаливних ракетних двигунів. 

Інноваційна технологія 3D-друку ракетного палива і двигунів дозволяє швидко вносити зміни у конструкцію та параметри. В результаті можна розробляти ракетне паливо та двигуни набагато швидше, ніж у випадку традиційних методів виробництва.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Юлія Мирська 28 листопада 2023 13:55

Radar Tech та EIT Food запустили програму підтримки інноваційних стартапів Agri Food Startup Bootcamp

Юлія Мирська 24 листопада 2023 16:14

Як трансформувати послугу у SaaS-продукт без інвестицій: шлях Folderly

Владислав Подоляко 23 листопада 2023 11:00

10 стартапів представлять свої варіанти протидії фейкам на Mediengeist 2.0 Demo Day 30 листопада

Юлія Мирська 22 листопада 2023 17:55

Не залишати ідеї у столі. CEO Sigma Software Валерій Красовський про шанси для стартапів, юнікорни та miltech

Юлія Даниленко 20 листопада 2023 11:06