Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

WOG і VISA запустили термінали самообслуговування WOG PAY BOX на заправках мережі. Що про них відомо

SPEKA Media
26 січня 2022 2 хвилин читання

Компанія WOG запустила термінали самообслуговування WOG PAY BOX на АЗК мережі. Завдяки WOG PAY BOX можна без допомоги оператора оплатити за декілька кліків пальне, товари WOG MARKET та WOG CAFE. Партнер проєкту — компанія VISA. 

SPEKA розпитала компанію про технічні деталі проєкту.

Термінали WOG PAY BOX вже працюють на 20 АЗК WOG у Києві, Одеській, Рівненській та Вінницькій областях. До середини лютого 2022 року компанія встановить 125 терміналів на 68 автозаправних комплексах у великих містах та на трасових об'єктах України. Надалі планують масштабувати проєкт на інші АЗК по всій країні, на більшості з яких буде по два такі термінали.

За словами керівника Дирекції цифрової трансформації мережі АЗК WOG Олега Кушіля, замовлення з WOG PAY BOX маршрутизується на планшети операторів, тож вони одразу його отримують та можуть швидко підготувати й видати клієнту. Розрахуватися можна банківською чи паливною смар-карткою або бонусами PRIDE. 

SPEKA поцікавилася у WOG, на якому софті та залізі реалізували проєкт. У пресслужбі компанії відповіли, що для реалізації проєкту WOG PAY BOX мережа обрала обладнання світового виробника DIEBOLD NIXDORF, з яким WOG cпівпрацює понад 10 років. Як РРО на терміналах використовують продукт «Марія-303» заводу «Резонанс». 

«Спільно з компанією BRANDER ми спроєктували UX/UI для майбутніх терміналів самообслуговування, — розповідають у WOG. — Одночасно наша внутрішня ІТ-команда розробила програмне забезпечення для цих систем». 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Visa перенесла платформи ПриватБанку у хмару: деталі

Наталія Миронова 13 липня 2022 17:03

Комунікації АЗС до та після 24.02. Зміни та інсайти

LOOQME company 4 липня 2022 17:10

Відтепер у 81 тролейбусі Черкас можна розраховуватись карткою

Наталія Миронова 1 липня 2022 13:50

Термінал у смартфоні: Райффайзен Банк та Visa представили рішення для підприємців

Наталія Миронова 22 червня 2022 15:14

Росіяни почали оформляти картки Visa та MasterCard у Мінську

Наталія Миронова 22 травня 2022 10:30