Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

WhatsApp випустив оновлення, щоб зручніше ховатися від друзів

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
9 серпня 2022 2 хвилин читання

Застосунок WhatsApp випустив оновлення, завдяки якому у користувачів зʼявився спосіб приховати статус «востаннє в мережі» від певних контактів, а також можливість вийти з групи, не повідомляючи інших користувачів.

 Як повідомляє The Verge, у грудні минулого року WhatsApp почав приховувати онлайн-статус користувачів від незнайомців за замовчуванням.

Та однаково весь список контактів бачив, чи ви у мережі. Свіже оновлення WhatsApp має це виправити, оскільки воно дозволить вам обрати, які контакти можуть бачити ваш статус. Тож якщо ви не хочете, щоб хтось знав, що ви ігноруєте його повідомлення, увімкніть налаштування для цього користувача, і він про це не дізнається.

WhatsApp запускає ще одну зручну функцію, яка дозволить вам мовчки залишати групи. Зараз програма сповіщає кожного користувача в групі про ваш вихід, що може спонукати деяких членів групи надіслати вам приватне повідомлення, щоб запитати, чому ви пішли. Нова функція є цифровим еквівалентом піти по-англійськи і має допомогти усунути незручність, яка виникає під час виходу з чату.

WhatsApp каже, що цього місяця почне розгортати ці дві функції, а також працює над тим, щоб заблокувати користувачам робити скриншоти повідомлень типу «переглянути один раз».

На відміну від зникаючих повідомлень одноразові повідомлення зникають після того, як одержувач перегляне їх один раз як фото чи відео, надіслане через Snapchat.

Додавання способу блокування скриншотів завадить користувачам зберігати або ділитися конфіденційною інформацією з іншими. Цю функцію досі тестують, але WhatsApp каже, що незабаром почне розгортати її для користувачів.

Як повідомлялося раніше, засновник WhatsApp Ян Кум пожертвував Україні десятки мільйонів доларів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

10 найзручніших застосунків для особистих фінансів. Рахуємо витрати на їжу, комуналку та донати

Христина Коновалова 22 вересня 2022 19:22

В Україні з'явився застосунок для журналістів з вакансіями, проєктами та грантами

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 17:44

Український застосунок Impulse став №1 у світі за кількістю завантажень в App Store

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 12:45

У застосунку «Дія» зʼявилося пенсійне посвідчення: як його додати

Євген Муджирі 2 вересня 2022 12:18

Вчені створили месенджер AquaApp для спілкування під водою: як ним користуватися

Євген Муджирі 2 вересня 2022 11:39