Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Webflow купує Intellimize для оптимізації маркетингу

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
19 квітня 2024 1 хвилин читання

Webflow, платформа для вебдизайну та хостингу, яка залучила понад $330 млн при оцінці в $4 млрд, розширюється в секторі оптимізації маркетингу.

Про це повідомляє TechCrunch.

19 квітня Webflow оголосила про придбання Intellimize, стартапу, який використовує ШІ для персоналізації вебсайтів для унікальних відвідувачів. Умови цієї угоди не розголошуються. 

Влад Магдалін
Влад Магдалін
Генеральний директор Webflow

«Наші клієнти створюють професійні вебсайти, які мають не тільки виглядати чудово, але й, зрештою, сприяти досягненню бізнес-результатів — і безліч наших клієнтів і партнерів просили нас допомогти їм покращити якість їхні вебсайти здатні залучати нових клієнтів після початкової фази створенні».

Гай Яліф, екскерівник відділу вертикального маркетингу в Twitter, заснував Intellimize у 2016 році разом з Браяном Веббом і Джином Лімом

Intellimize використовує ШІ для створення сторінок, автоматично вносячи корективи відповідно до того, як поводяться користувачі (і звідки вони прийшли). Компанії створюють шаблон вебсайту, потім штучний інтелект Intellimize проводить експерименти, перш ніж надати відвідувачам найефективніші результати.

Влад Магдалін
Влад Магдалін
генеральний директор Webflow

«Інтеграція Intellimize розширює нашу основну аудиторію за межі дизайнерів і розробників... На початковому етапі [злиття] ми зосереджуємося на вбудованій інтеграції обох наших продуктів разом, тому клієнти повинні очікувати найкращого від Webflow і найкращого від Intellimize пізніше цього року буде доступний як єдиний продукт».

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 7 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 10 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 12 годин тому

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:57