Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Взяти їжу під контроль. Топ-9 застосунків для правильного харчування

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
2 грудня 2022 4 хвилин читання

Через постійні відключення світла українці навчилися швидко робити всі рутинні справи: готувати страви, прати речі, наводити лад вдома. Але якщо не встигаєш приготувати щось корисне та смачне, доводиться організовувати нездоровий перекус — бутерброди та холодний чай.

Щоб повернути традицію збалансованого харчування та не набрати взимку зайві кілограми, SPEKA підібрала топ-9 застосунків, що допоможуть рахувати калорії, розробити оптимальний раціон та завести харчовий щоденник.  

Lose It

Застосунок має багато функцій: лічильник калорій, дієтичний щоденник, сканер штрихкоду, книга рецептів, синхронізація фітнес-програм та ін. Щоб налаштувати програму, треба ввести дані профілю, тоді Lose It розрахує денний бюджет калорій. Після цього застосунок буде відстежувати рівень цукру, вимірювати показники тіла, цикли сну та ділитися результатами.

Calorie Counter

У застосунку можна використовувати лічильник калорій, сканер штрихкоду, журнал харчування, ефективний план дієти та ін. Для цього треба обрати раціон зі списку популярних меню, займатися спортом (на вибір понад 500 вправ), дотримуватися порад дієтологів та тренерів. А ще Calorie Counter пропонує відстежувати кроки, рівень води, вести список покупок, читати статті про правильний спосіб життя.

Calorie Counter +

Застосунок дозволить вирішити всі харчові проблеми. Програма допомагає швидко шукати продукти за фотографіями та логотипами, додавати товари за допомогою сканера штрихкодів, спілкуватися з учасниками форуму англійської мовою. Також користувач може встановлювати денні норми води та свіжих фруктів/овочів, рахувати калорії, аналізувати понад 1000 видів активностей.

MyPlate Calorie Tracker

У застосунку можна контролювати харчову поведінку. Для цього потрібно ввести свої актуальні показники та визначити цілі. Програма визначить щоденний рівень необхідних калорій, буде відстежувати спожиті білки, жири та вуглеводи, а також спостерігати за водним балансом. Усе це дозволить підтримувати гарну фізичну форму та за потреби скинути зайву вагу.

Eat This Much

Цей застосунок є автоматичним планувальником їжі. Потрібно заповнити анкету: цілі дієти, бюджет, перелік страв. Після цього програма запропонує меню. Також можна визначити, які продукти спричиняють алергію або антипатію. Крім того, в Eat This Much є можливість обирати різні варіанти харчування: палео, кето, вегетаріанство тощо. Після цього у застосунку можна обирати різні рецепти та готувати корисні страви.

Healthy Eating

Застосунок дає змогу обрати будь-яку дієту для підтримання збалансованого харчування: кето, середземноморська, високопротеїнова, скандинавська та навіть екодієта для тих, хто піклується про довкілля. Також можна спробувати інтервальне голодування за різним часовим режимом. Щоб підтримувати обраний режим харчування, можyf використовувати запропонований перелік покупок, рахувати калорії, підключати фітнес-трекери та стежити за споживанням води.

Unimeal

У застосунку можна знайти все, що потрібно для схуднення: персональний план харчування, індивідуальні списки покупок, трекер калорій та води, домашні тренування, систему нагадувань та ін. А ще користувач може вести щоденник активностей, вивчати інформацію про здоров'я, читати мотиваційні картки.

BodyFast

Чудовий застосунок для фанатів інтервального голодування. Програма підійде для різного рівня підготовки. Можна обирати один із десяти тижневих планів, наприклад, 5-2 або 16-8. Також у BodyFast є можливість відстежувати статистику ваги, додавати нотатки, стежити за водним балансом, отримувати сповіщення.

EasyFit

Цей лічильник калорій відстежує їжу, вправи, збільшення або зменшення  ваги, споживання води. У застосунку можна швидко шукати продукти та вправи, стежити за статистикою та результатами. А щоб думки про нездорову їжу не відволікали від плану схуднути, можна грати в інтегровану гру пам'яті.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google привабить користувачів до застосунків

Олеся Дерзська 21 травня 2024 21:02

Як відгуки клієнтів можуть покращити застосунок: кейс NovaPay

Яна Левада 20 травня 2024 15:30

Топ застосунків для ментального здоров’я

Олександр Тартачний 24 квітня 2024 08:30

Українські розробники Bubibo представили перший pet-tech-продукт

Богдан Камінський 17 квітня 2024 15:33

«Мета — бути готовими до IPO до кінця 2026 року». Інтерв’ю із засновником та CEO Headway Антоном Павловським

Сергій Коноплицький 17 квітня 2024 15:08