Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вже 546 дітей безкоштовно навчаються програмуванню на курсах Scratch від Favbet Foundation та Code Club Україна

Спекотне промо
Спекотне промо
20 лютого 2024 3 хвилин читання
Фото: Code Club Україна Фото: Code Club Україна

ІТ-можливості стають доступними для українських дітей завдяки партнерству Favbet Foundation та Code Club Україна, які нещодавно запустили безкоштовні курси з програмування на Scratch. Сьогодні на них навчається вже 546 дітей з усіх куточків України.

Scratch — візуальна мова програмування, яка добре підходить для навчання основам ІТ та розробки програмного забезпечення. Курс Scratch від Favbet Foundation та Code Club Україна розрахований на дітей 8-11 років та від самого запуску має величезну популярність серед учнів та батьків.

Зараз запущено 56 груп, серед яких 19 навчається онлайн, а 37 — в аудиторіях шкіл, університетів, бібліотек та освітніх хабів. Всього більш як 27 локацій у різних регіонах. Вчать дітей створювати свої перші ігри та інтерактивні історії 44 ментори з-поміж досвідчених українських ІТ-фахівців.

Фото: Code Club Україна Фото: Code Club Україна
«Я веду курс програмування на Scratch вже не перший рік. Програма адаптована до віку дітей, детально розроблена інструкція до кожного уроку дає змогу покроково пояснити завдання. Проєкти побудовані таким чином, що складність наростає поступово, тому учні краще засвоюють матеріал, не бояться нового»
розповідає менторка зі Львова Надія Гарасимчук

Менторка також зазначає, що проєкти, які вона втілює з учнями — цікаві, вчать розв'язувати проблеми, аналізувати ситуації та знаходити творчі підходи. Все це сприяє розвитку креативності та абстрактного мислення з ранніх років.

Курс Scratch є частиною ініціативи «IT Kids» проєкту «Клуб супергероїв» благодійного фонду Favbet Foundation. Зараз в межах Клубу діє кілька освітніх та спортивних програм, що розкривають суперздібності українських дітей. Окрім IT-навчання, це й безкоштовні секції з кількох видів спорту, і забезпечення школярів канцелярією. Більшість з цих проєктів розраховані на дітей українських військовослужбовців та вимушених переселенців.

Фото: Code Club Україна Фото: Code Club Україна
«Більшість проєктів Favbet Foundation сьогодні присвячені забезпеченню нашого війська: автівки, дрони, радіоапаратура тощо. Майбутнє країни вирішується на фронті, але ми не забуваємо й про тих, хто будуватиме Україну через кілька років. Тому проєкти, що примножують можливості українських дітей, завжди залишатимуться у нашому фокусі»
каже Євген Бондар, куратор Favbet Foundation

Слідкуйте за анонсами нових проєктів на сторінках фонду у соціальних мережах Facebook та Instagram.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
Інші матеріали

«Українська бронетехніка» отримала 32,4 млрд грн виторгу

Максим Красіков 21 годину тому

Концерн «Антонов» став акціонерним товариством

Максим Красіков 23 години тому

Армія рф хоче захопити Часів Яр до 9 травня: Сирський

Максим Красіков 14 квітня 2024 12:30

Іран уперше атакував Ізраїль

Максим Красіков 14 квітня 2024 11:16

Walmart встановить роботизовані навантажувачі у своїх розподільчих центрах

Богдан Камінський 14 квітня 2024 08:30