Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Встановити сигналізацію Ajax власноруч, стати продуктом дня на Product Hunt, секрет роботи інтернету в метро. Тиждень у спільноті

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко Журналістка, tech-експертка, співзасновниця SPEKA
23 квітня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Найкраще у «Спільноті» за тиждень Найкраще у «Спільноті» за тиждень

Встановлення сигналізації Ajax власноруч: просте, неочевидне і собака

СЕО «Диджитал Економіка» Сергій Охріменко встановив у своєму будинку сигналізацію від Ajax Systems і поділився досвідом, підводними каменями та враженнями. 

Якщо коротко: треба брати, терміново. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Конспірологія та соцмережі. Як тіктокерка розкрила, що Давнього Риму «не існувало»

Тіктокерка @momllennial_, що має під 100 тис. підписників і стверджує, що Александр Македонський насправді був жінкою, а Ісус Христос можна перекласти як clitoris healer, народила новий шедевр — Давній Рим вигадали! Кандидат політичних наук, письменник Максим Яковлєв аналізує, як конспірологічні теорії поширюються через соцмережі.

Венчурні капіталісти інвестують у longevity tech мільярди. Розбираємося, чому цей напрям перспективний

У 2019 році Bank of America прогнозував, що до 2025 року ринок інноваційних проєктів із продовження життя подолає показник у $600 млрд. Серед найбільш перспективних напрямів у сфері longevity tech фахівці Bank of America назвали геноміку, штучний інтелект, харчування, інноваційні препарати. Чому підприємці готові інвестувати, щоб люди жили довше? Пояснює CEO Eternity Law International Денис Чернишов.

Як працює інтернет у метро. Пояснюємо складне простими словами

У це вже важко повірити, та інтернет у метро був не завжди. Першу мережу для швидкісного передавання даних в українському метро Vodafone запустив 2015 року у Харкові. До речі, це була перша 3G-мережа в країні. А перший 4G у київському метро з’явився лише три роки тому. Як це працює, пояснює начальник технічного департаменту «Центр» «Vodafone Україна» Ігор Зазулик. 

Як Netpeak Group використовує ШІ. Кейси від Артема Бородатюка

Засновник Netpeak Group Артем Бородатюк на своїй сторінці у Facebook розповів, як Netpeak використовує штучний інтелект. SPEKA публікує його колонку.

Як Uspacy став продуктом дня на Product Hunt

Product Hunt — це міжнародна платформа, де і стартапи, і відомі розробники IT-продуктів представляють свої рішення на весь світ. Щодня на ній запускаються кілька десятків нових продуктів, і лише перша п’ятірка з них має право називатися продуктом дня. Співзасновник та директор Uspacy Дмитро Суслов розповів про досвід запуску Uspacy на Product Hunt

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Тимчасові технічні труднощі також спостерігаються в Sense Bank та Vodafone

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 09:38

Як мобільні оператори планують забезпечити 10 годин роботи мережі без світла

Олеся Дерзська 18 липня 2024 19:43

Vodafone встановить 83,4 тис. літієвих батарей на базові станції

Олеся Дерзська 17 липня 2024 20:23

Ajax інтегрував у свої системи розумні замки Yale

Олеся Дерзська 2 липня 2024 13:48

Чи був London Tech Week успішним для України

Олеся Дерзська 21 червня 2024 16:08