Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Встановити сигналізацію Ajax власноруч, стати продуктом дня на Product Hunt, секрет роботи інтернету в метро. Тиждень у спільноті

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
23 квітня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Найкраще у «Спільноті» за тиждень Найкраще у «Спільноті» за тиждень

Встановлення сигналізації Ajax власноруч: просте, неочевидне і собака

СЕО «Диджитал Економіка» Сергій Охріменко встановив у своєму будинку сигналізацію від Ajax Systems і поділився досвідом, підводними каменями та враженнями. 

Якщо коротко: треба брати, терміново. 

Конспірологія та соцмережі. Як тіктокерка розкрила, що Давнього Риму «не існувало»

Тіктокерка @momllennial_, що має під 100 тис. підписників і стверджує, що Александр Македонський насправді був жінкою, а Ісус Христос можна перекласти як clitoris healer, народила новий шедевр — Давній Рим вигадали! Кандидат політичних наук, письменник Максим Яковлєв аналізує, як конспірологічні теорії поширюються через соцмережі.

Венчурні капіталісти інвестують у longevity tech мільярди. Розбираємося, чому цей напрям перспективний

У 2019 році Bank of America прогнозував, що до 2025 року ринок інноваційних проєктів із продовження життя подолає показник у $600 млрд. Серед найбільш перспективних напрямів у сфері longevity tech фахівці Bank of America назвали геноміку, штучний інтелект, харчування, інноваційні препарати. Чому підприємці готові інвестувати, щоб люди жили довше? Пояснює CEO Eternity Law International Денис Чернишов.

Як працює інтернет у метро. Пояснюємо складне простими словами

У це вже важко повірити, та інтернет у метро був не завжди. Першу мережу для швидкісного передавання даних в українському метро Vodafone запустив 2015 року у Харкові. До речі, це була перша 3G-мережа в країні. А перший 4G у київському метро з’явився лише три роки тому. Як це працює, пояснює начальник технічного департаменту «Центр» «Vodafone Україна» Ігор Зазулик. 

Як Netpeak Group використовує ШІ. Кейси від Артема Бородатюка

Засновник Netpeak Group Артем Бородатюк на своїй сторінці у Facebook розповів, як Netpeak використовує штучний інтелект. SPEKA публікує його колонку.

Як Uspacy став продуктом дня на Product Hunt

Product Hunt — це міжнародна платформа, де і стартапи, і відомі розробники IT-продуктів представляють свої рішення на весь світ. Щодня на ній запускаються кілька десятків нових продуктів, і лише перша п’ятірка з них має право називатися продуктом дня. Співзасновник та директор Uspacy Дмитро Суслов розповів про досвід запуску Uspacy на Product Hunt

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Найуспішніші українські стартапи, що підкорили світ: частина 1

Павло Осадчук 4 грудня 2023 13:00

Хто з операторів побудував найбільше оптоволоконних мереж під час війни і яка технологія стала спасінням під час блекаутів

Юлія Даниленко 27 листопада 2023 12:30

Інсайти з Web Summit, домашній біохакінг та корпоративна валюта: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 26 листопада 2023 15:59

Vodafone розширив тарифи передплати на формат eSIM

Юлія Мирська 21 листопада 2023 16:58

Як знайти клієнтів та запітчити власний продукт: досвід Uspacy на Web Summit 2023

Владислав Миронович 21 листопада 2023 12:00