Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Зеленський у Давосі закликав зупинити усю співпрацю з рф

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
23 травня 2022 2 хвилин читання

Під час виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі президент Володимир Зеленський закликав учасників запровадити ембарго на російську нафту, блокувати всі російські банки та ІТ-сектор.

Він запропонував не чекати, поки кривавий диктатор Володимир Путін натисне червону кнопку.

«Не чекайте фатальних пострілів, не чекайте застосування Росією спеціальної зброї, хімічної, біологічної, не дай боже, ядерної. Не створюйте у агресора враження, нібито світ не чинитиме достатнього спротиву. Захищайте одразу по максимуму свободу і нормальний порядок у світі», — закликав він.

Зеленський наголосив, що санкції мають бути максимальними, щоб росія чи інший потенційний агресор, який хоче піти жорстокою війною проти сусіда, чітко розумів, до чого це одразу призводить. Він вважає, що таких санкцій проти росії досі немає.

«А вони повинні бути. Ембарго на російську нафту. Повне блокування російських банків без винятків. Повна відмова від російського IT-сектору. Повне припинення торгівлі з агресором», — додав він.

За словами президента, це має бути такий прецедент санкційного тиску, який ще десятиліттями працюватиме на підтримання миру. Потрібно створити прецедент повного виходу всіх іноземних бізнесів з російського ринку, щоб їхні бренди не асоціювалися з воєнними злочинами, щоб їхні офіси, рахунки, товари не використовували воєнні злочинці у своїх кривавих інтересах.

Нагадаємо: цього року на форумі у Давосі не буде росіян. А Diia Summit Міністерства цифрової трансформації вперше проведуть за кордоном.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нічна атака на Київ 30 травня: що відомо

Ганна Гілова 5 годин тому

Ефективність застосування ракет HARM і коригованих авіабомб буде вищою з винищувачами F-16

Єлизавета Гогілашвілі 20 годин тому

Перша тисяча: скільки дронів знищили ЗСУ

Назарій Присяжнюк 20 годин тому

29 травня Київ обстріляли «Іскандерами» — що про них відомо

Єлизавета Гогілашвілі 22 години тому

Ракетний обстріл 29 травня: що відомо

Ганна Гілова 29 травня 2023 12:51