Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дедалі більше компаній прибирають «кнопку» Facebook на своїх сайтах, користувачі вимагають більшої безпеки даних

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
10 вересня 2022 2 хвилин читання

Низку великих брендів спіймали на зникненні з їхніх сайтів «кнопки» Facebook. Вона дозволяла користувачам входити у систему з використанням їхніх даних з акаунту в соцмережі замість створення нового логіна та пароля. Як пише CBNC, ця функція зникла на вебсайтах Dell, Best Buy, Ford Motor, Pottery Barn, Nike, Patagonia, Match, Twitch та інших.

Дженні Фелч, директор з цифрових технологій та інформаційних технологій Dell, пояснює, що люди дедалі частіше почали відмовлятися від цієї опції з метою безпеки та конфіденційності своїх даних.

«Ми подивилися, скільки людей хочуть використовувати свої ідентифікатори соцмереж для входу в систему, і виявили, що згодом все змінилося. З'являється дедалі більше загроз безпеці або викрадення даних з облікових записів, чи то Instagram, Facebook або щось іще. Ось чому ми бачимо, що люди замість цього вирішують ізолювати свій обліковий запис у соцмережах від інших», — наголосила вона.

Нова тенденція стала ще одним свідченням того, як знижується вплив Facebook в інтернеті після спочатку стрімкого зростання, а потім низки гучних скандалів

Нагадаємо: торік восени майже два десятки провідних світових ЗМІ опублікували розслідування на основі внутрішніх документів Facebook. У матеріалах йдеться про порушення менеджменту та співробітників Facebook, а також про злочини, для яких використовувалася платформа. Внутрішнє листування свідчить про те, що у компанії знали про порушення і часто замовчували їх.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець горору від ДСНС, нові функції Дії, ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 22 години тому

На Meta подали позов за відстежування паролів вебсайтів через Facebook

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 11:15

Чи вдалося Instagram Reels скласти конкуренцію TikTok — The Wall Street Journal

Олександр Тартачний 15 вересня 2022 17:00

Як Discord: Цукерберг анонсував появу Community Chats у Messenger

Ольга Кротовська 14 вересня 2022 10:59

Пес Патрон, цвях у труну 1С та оновлення у соцмережах. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 2 вересня 2022 08:43