Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Враження від Web Summit, масштабування бізнесу та захист інтелектуальної власності: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович SPEKA, журналіст
13 листопада 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Минулий тиждень у «Спільноті» пройшов з-поміж іншого під знаком вражень від Web Summit. Відвідувачі конференції ділилися з нашими читачами своїми інсайтами та роздумами після відвідин заходу.

Remote, HR Tech, Україна: дев'ять інсайтів з Web Summit 2022

Співзасновник HappyMonday.ua Кирило Мазур виділив для себе дев'ять головних моментів з конференції. Це, зокрема, трендовість України, віддалена робота, технології в галузі наймання працівників та розширення тематичних меж саміту.

Як вижити на Web Summit і повернутися з результатом

Associate Partner & COO у компанії Truman Поліна Іванишин детально розповідає про свою мандрівку до Лісабона. Вона мала дві основні цілі поїздки (обидві з яких виконала), а також змогла незаплановано виступити на одному з потоків, де розповіла про війну в Україні та власний проєкт.

Пошук інвестицій, здорова конкуренція та корисні знайомства: Web Summit 2022 моїми очима

ІТ-підприємець та президент Європейської асоціації програмної інженерії Владислав Саченко лаконічно розповідає про свої враження від Web Summit. В його фокусі велика увага до України, можливості налагодження каналів лідогенерації, масштаб конференції та атмосфера здорової конкуренції на ній.

Як стати JavaScript Developer та дійти до позиції Senior

На ІТ-ринку велика кількість JavaScript-розробників рівня Junior. Що треба робити, щоб побудувати свою кар'єру і досягти рівня Senior, розповідає досвідчений розробник з компанії AB Soft Влад Балабаш.

На якому етапі варто масштабувати бізнес: поради від українського self-made підприємця

Масштабування власної справи є ризиком, як і майже будь-що у бізнесі. Але його відсутність може завдати ще більше шкоди через втрату конкурентоспроможності. Підприємець Ярослав Панасевич назвав п'ять основних передумов для масштабування бізнесу та розповів про необхідні для цього інструменти.

З ІТ у волонтери: як працює благодійний фонд Donate.in.ua

Багато українців допомагають армії у міру своїх сил: хтось донатить, хтось плете маскувальні сітки чи робить окопні свічки, хтось працює на інформаційному фронті. А QA Engineer компанії EPAM Роман Салюк створив з товаришами власний благодійний фонд, що вже надав допомоги армії майже на 19 млн грн і вирішив тепер поділитися своєю історією.

Як захистити інтелектуальну власність компанії: базовий набір документів

Інтелектуальна власність є одним із ключових активів сучасного бізнесу, а її втрата може стати дуже болісною чи навіть фатальною для нього. CEO компаній Pocket IP та Crane IP Іван Нікітченко розповідає про базові речі, які допоможуть захистити інтелектуальну власність підприємства.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ідея, сенси, деталі: навіщо потрібні рекламні маніфести

Владислав Миронович 10 годин тому

Підвищення благоустрою міст і розвиток туризму: до чого тут бізнес-клуби і як створити спільноту, яка працюватиме на благо економіки

Владислав Миронович 11 годин тому

Як криптовалюта допомагає фінансувати тероризм та як цього уникнути

Владислав Миронович 13 годин тому

Український ударний дрон успішно пройшов кілька випробувань

Катерина Колонович 18 годин тому

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 4 грудня 2022 17:00