Олексій Масло — журналіст, продюсер, засновник бренду SHWK CLOTHING та співзасновник волонтерської організації Kharkiv.help. У медіа працював три роки, згодом зайнявся дизайном одягу. Але під час війни медійні звички неочікувано знадобилися.
Згадуємо головні новини 18 листопада.
ВРУ спростила процедуру реєстрації волонтерів. Тепер необов'язково брати довідку в банку, можна зареєструватись через «Дію».
Українські волонтери зможуть взяти участь у грантовій програмі безкоштовного навчання. Освітній центр Dan.IT Education пропонує таку можливість саме волонтерам, бо вважають їх мотивованими та високоефективними людьми.
Як випускник історичного факультету, я вважаю, що ніколи раніше в України не було такої підтримки світу і такої сильної нагоди для становлення державності, як зараз. Але водночас і так важко, як сьогодні, теж не було. Згуртування — одна із запорук перемоги у цій війні. Саме тому разом із товаришами вирішили створити благодійний фонд Donate.in.ua, який допомагає як військовим, так і цивільним. Ділюсь, які переваги є у створенні благодійного фонду, як можна допомагати в умовах мінімального бюджету і як волонтери підтримують себе на межі вигоряння.
SPEKA продовжує спецпроєкт «Ми з України„, у якому розповідає історії співгромадян, що з початком повномасштабної війни згуртувалися, аби наблизити перемогу.
2 листопада волонтер Сергій Притула оголосив про нову ініціативу — потрібно зібрати 200 млн грн на 50 британських бронетранспортерів Spartan. Збір триватиме з 2 по 8 листопада.
SPEKA продовжує спецпроєкт «Ми з України», у якому розповідає історії співгромадян, що з початком повномасштабної війни згуртувалися, аби наблизити перемогу.
Український айтівець Віталій Рубан працює у компанії Itera. Він мав досвід викладання програмування для студентів та менторингу молодих співробітників, а тому безкоштовно розробив та виклав власний курс із React — найпопулярнішого фреймворку для JavaScript. Викладає Віталій для того, щоб більше охочих знайшли роботу в IT та мали змогу забезпечувати себе під час війни.
Активіст Сергій Стерненко та волонтер і блогер Сергій Притула розпочали збір коштів на дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Цей збір має стати відповіддю на масовані обстріли росією українських міст 10 жовтня.
До 2014 року Ореста Бріт була набагато відомішою у модельних та фешн, ніж у волонтерських колах: перспективна модель навчалася у Парижі і планувала пов'язати своє життя з великим подіумом. Ці плани довелося відтермінувати з початком Майдану і повністю скасувати з війною на сході — Ореста стала волонтеркою.
Саші Луцак 19 років. Вона з Криму, зараз навчається у Києві на історичному факультеті в університеті Шевченка, випускниця Української академії лідерства. На початку повномасштабної війни була на заході України, але зрозуміла, що хотіла б долучитися до відбудови поруйнованих міст, щойно це буде можливим. Так з'явилися «Сміливі відновлювати», або Brave to rebuild, — організація, яка допомагає постраждалим на Київщині відновлювати оселі.
Усі айтівці добре знають: якщо можеш щось оптимізувати — зроби це. Так кажуть не лише про бізнес. У волонтерстві теж чимало процесів, які потребують спрощення. До прикладу, розподіл гуманітарної допомоги. Саме для такого проєкту ЮНІСЕФ — «Спільно. Точки зустрічі» — було створено зручне технічне рішення. Розробка поліпшила взаємодію між волонтерами. Як результат — вони стали швидше задовольняти потреби тимчасово переміщених сімей із дітьми.
SPEKA у своєму YouTube-проєкті «Байки з калідору» поговорила з Володимиром Вахітовим, професором American University Kyiv, експертом з поведінкової економіки. У матеріалі – кому буде важко цієї зими, коли припиниться активна стадія війни, яке майбутнє у волонтерського руху, як суспільство доростає до довіри і чи є у нас шанс відійти від російського впливу.
15 серпня стартувала всеукраїнська ініціатива «Підтримай себе — підтримай Україну». Кожен, хто до 30 вересня включно придбає препарат D3 «Олідетрим 2000», допоможе рятувати життя українців: компанія «Поліфарма ЮА» віддає 50% від продажу кожної упаковки вітамінів, аби закупити реанімобілі зі спеціальним обладнанням: киснем, дефібрилятором, ношами тощо.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.