Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Власники iPhone зможуть викликати служби порятунку через супутник у чотирьох країнах Європи

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 грудня 2022 2 хвилин читання

У новому демо-режимі Apple дозволяє потренуватися надсилати екстрені SOS-повідомлення через супутник. Наразі послуга доступна у Франції, Німеччині, Ірландії та Великобританії. Функція стане вам у нагоді, якщо ви, наприклад, заблукали у горах.

Одне з найбільш помітних оновлень, які Apple внесла у серію iPhone 14 цього року, — це екстрений SOS через супутник. Це дозволяє надсилати текстові повідомлення службам порятунку за допомогою супутника, якщо вам потрібна допомога та ви знаходитеся поза зоною покриття стільникового зв'язку, наприклад, у дикій природі. Apple запускає демонстраційний режим екстреного SOS через супутник, щоб представники громадськості могли побачити, як він працює, повідомляє Engadget.

Після оновлення iPhone 14 (або 14 Plus, 14 Pro або 14 Pro Max) потрібно буде перейти до розділу «Екстрений SOS» у налаштуваннях, щоб знайти демонстраційну версію. Варто перевірити ці налаштування заздалегідь, до того як вам буде потрібна допомога. Якщо ви використовуєте демонстраційний режим, ви не будете підключені до справжнього агента служби екстреної допомоги або ретрансляційного центру — система компанії перенаправить тестувальників на сервер, який надсилає готові відповіді. Це запобігає перевантаженню кол-центрів.

Apple не рекомендує самостійно шукати місце без покриття стільникового зв'язку, щоб перевірити новий функціонал. Демонстраційний режим зроблений саме для того, щоб перевірити, як все працює.

Екстрений SOS через супутник і демонстраційний режим вже працюють у США та Канаді. 

Нагадаємо, що компанія Apple запроваджує нову систему шифрування даних iCloud. Розширений захист даних пропонує наскрізне шифрування резервних копій iCloud, нотаток, фотографій тощо. Нові функції стануть доступними для користувачів по всьому світу з 2023 року.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 24 червня 2024 17:57

ЄС оштрафує Apple за умови контрактів для розробників

Олеся Дерзська 24 червня 2024 13:53

Amazon витратить на хмарні технології у Німеччині $11 млрд

Владислав Паливода 20 червня 2024 08:35

Приватність найвищого рівня. Як Apple показала конфіденційний AI, а Ілон Маск не зрозумів

Сергій Коноплицький 19 червня 2024 15:45

TDK анонсував прорив у виробництві батарей

Олеся Дерзська 18 червня 2024 13:55