Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Влада США прирівняла криптовалюту до цінних паперів: що буде з анонімністю

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
9 вересня 2022 2 хвилин читання

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) закликала компанії, що допомагають здійснювати транзакції на ринку криптовалют, зареєструватися у державному регуляторі. Таким чином криптотрейдерів прирівняли до торговців цінними паперами, повідомляє Reuters.

Як наголосив голова SEC Гарі Генслер, посередники на крипторинку виконують низку функцій, які регулює SEC, зокрема роботу як біржі, брокера-дилера, клірингового агента та зберігача, тому їх треба відповідно реєструвати.

«Якщо ви потрапили в будь-який з цих кошиків, зайдіть, поговоріть з нами та зареєструйтеся», — сказав Генслер аудиторії адвокатів у Вашингтоні.

Він також додав, що переважна більшість криптотокенів кваліфікується як цінні папери та підпадають під дію відповідних законів.

«Змішування різних функцій серед криптопосередників створює конфлікти інтересів і ризики для інвесторів. Ніщо у крипторинках не суперечить законам про цінні папери. Захист інвесторів так само актуальний, незалежно від базових технологій», — підкреслив Генслер.

Ці коментарі, ймовірно, налякають учасників криптовалютного ринку, які сподівалися уникнути вимог, пов'язаних з реєстрацією SEC. Формальні процедури зазвичай стосуються розкриття інформації, контролю управління ризиками, мінімального капіталу та ліквідності. Хоча ще невідомо, чи будуть такі фірми добровільно їх виконувати.

Генслер припустив, що робота співробітників SEC з криптопосередниками буде побудована таким чином, щоб переконатися, що вони зареєструють кожну зі своїх функцій, що може передбачати поділ їх на окремі юридичні особи для пом'якшення конфлікту інтересів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що СБУ вперше застосувала механізм блокування гаманців російських «волонтерів», які збирають кошти для армії рф. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Економіка невизначеності. Огляд основних подій українського та світового бізнесу

Ivan Verstyuk 29 вересня 2022 17:10

США вивели на орбіту новий супутник детальної оптико-електронної розвідки

Валерій Моісєєв 25 вересня 2022 14:23

Конгрес доручив Пентагону пришвидшити постачання великих безпілотників Gray Eagle та Reaper для України

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 09:36

У США створили спецгрупу, щоб боротися з криптовалютними злочинами

Ірина Маринюк 17 вересня 2022 17:20

Українська мережа супермаркетів Varus стала першою в Європі, що приймає до оплати криптовалюту

Євген Муджирі 15 вересня 2022 16:02