Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Естетика 2000-х і психодел 70-х: сім креативних трендів 2022 року від Depositphotos

SPEKA Media
15 грудня 2021 3 хвилин читання

Контент-платформа Depositphotos опублікувала щорічний прогноз тенденцій, які пануватимуть у креативній індустрії наступного року. Дослідження базується на даних бібліотеки Depositphotos, а також інсайтах від авторитетних міжнародних експертів.

SPEKA обрала найцікавіше.

Метавсесвіт 

Розвиток ігрових 3D-світів пришвидшить проникнення у візуальний маркетинг AR- і VR-технологій. Щоб посилити ефект присутності, у 2022 році творці контенту використовуватимуть моушен-графіку, атмосферну музику та імерсивні звуки.

vientocuatroestudio/depositphotos.com vientocuatroestudio/depositphotos.com

Психоделічне мистецтво

У пошуках натхнення креатори звернуться до сміливих мотивів 70-х років. У графічному дизайні набудуть популярності голографічні й зернисті фони, складні абстракції, насичені поєднання яскравих кольорів і різноманітні інтерпретації психоделічних штрихових малюнків.

Vvicca/depositphotos.com Vvicca/depositphotos.com

Генеративна музика

На майбутнє контент-продакшену суттєво вплине поширення штучного інтелекту, зокрема інструментів зі створення персоналізованої музики. У 2022 році побільшає сайтів і застосунків, де фонові треки адаптуватимуть до індивідуальних уподобань кожного користувача.

Динамічний сторителінг

Дизайнери шукатимуть нові візуальні формати для історій про продукти і бренди. Вони експериментуватимуть із великими шрифтами, асиметричними макетами та ефектами на кшталт паралакс-скролінгу — техніки комп'ютерної графіки, завдяки якій об'єкти на передньому і задньому плані рухаються із різною швидкістю, привертаючи увагу і створюючи ефект тривимірного простору.

Vanzyst/depositphotos.com Vanzyst/depositphotos.com

Естетика 2000-х

Пандемія COVID-19 змусила молоде покоління ностальгувати за безтурботним періодом початку нульових. Дизайнери намагатимуться відтворити атмосферу цього періоду за допомогою пастельної палітри кольорів з рожевим, жовтим, зеленим і синім відтінками. У фотографії пануватимуть ефекти на кшталт імітації плівкової зйомки.

Наукова фантастика

2022-й стане роком контрастів, де спогади про минуле існуватимуть поруч із мріями про технічний прогрес. На нас чекає багато візуалу із космічними кораблями, роботами та іншими технологіями майбутнього.

Інклюзивність

Ідея про цінність кожної особистості досягне піку популярності у 2022 році. Бренди переглянуть свій стиль комунікації, щоб демонструвати більше поваги до своєї аудиторії, а в рекламі з'явиться більше людей із різними типами зовнішності. Також зростатиме запит на соціальні проєкти, присвячені психічному здоров'ю.

klos_mv@meta.ua/depositphotos.com klos_mv@meta.ua/depositphotos.com

Нагадаємо, у жовтні 2021 року американська компанія VistaPrint викупила українські сервіси Depositphotos та Crello за $85 млн. Подробиці — у матеріалі SPEKA. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мобільні оператори працюють над створенням голографічних дзвінків

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 10:25

Український дизайнер створив концепт кросівок Nike, присвячений літаку АН-225 «Мрія»

Євген Муджирі 30 серпня 2022 12:03

Цукерберг обмовився про Project Cambria: Meta готує нову гарнітуру віртуальної реальності

Євген Муджирі 29 серпня 2022 17:50

Підсилюйте маркетинг тим, що про вас говорять, або Чим корисний Media Intelligence

LOOQME company 4 серпня 2022 14:52

Портал «Дія.City» отримав нагороду Red Dot Design Award

Євген Муджирі 2 серпня 2022 09:37