Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Після Xiaomi індійський регулятор узявся за китайську Vivo

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
6 липня 2022 2 хвилин читання

Індійська агенція боротьби з фінансовими злочинами провела обшуки в офісах виробника смартфонів Vivo, що належить китайській BBK Electronics. Як пише Reuters, компанію підозрюють у відмиванні грошей.

Джерела повідомили, що обшуки проводили у приміщеннях, пов'язаних з Vivo та її дилерами в Уттар-Прадеші, Мадхья-Прадеші, Біхарі, Джамму та Кашмірі, а також у кількох південних штатах.

«Vivo співпрацює з владою, щоб надати їй всю необхідну інформацію. Як відповідальна компанія, ми прагнемо повністю дотримуватися законів», — йдеться у коментарі Vivo.

Vivo входить до п'ятірки найбільших продавців смартфонів в Індії за обсягом продажу. Згідно з даними, зібраними дослідницькою фірмою Counterpoint, наприкінці першого кварталу 2022 року вона мала 15% ринку в країні. Це ставить Vivo на четверте місце після Xiaomi, Samsung та Realme.

Нагадаємо: обшуки у Vivo провели через кілька місяців після того, як індійський регулятор узявся за розслідування іншого китайського виробника смартфонів Xiaomi  за підозрою у незаконних грошових переказах за кордон «під виглядом ліцензійних платежів».

0
Прокоментувати