Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вітаміни для себе і перемоги: 50% від продажу «Олідетрим 2000» йде на закупівлю реанімобілів

Спекотне промо
Спекотне промо
31 серпня 2022 2 хвилин читання

15 серпня стартувала всеукраїнська ініціатива «Підтримай себе — підтримай Україну». Кожен, хто до 30 вересня включно придбає препарат D3 «Олідетрим 2000», допоможе рятувати життя українців: компанія «Поліфарма ЮА» віддає 50% від продажу кожної упаковки вітамінів, аби закупити реанімобілі зі спеціальним обладнанням: киснем, дефібрилятором, ношами тощо.

"Загалом маємо зібрати 3,7 млн грн. Упевнені, що мета реальна, адже за два тижні вже зібрали 1 030 803 грн", — розповідають у компанії. У жовтні реанімобілі передадуть шпиталям і лікарням. Відстежувати збирання коштів можна на сайті. 

Всеукраїнська ініціатива «Підтримай себе — підтримай Україну» Всеукраїнська ініціатива «Підтримай себе — підтримай Україну»

У компанії розповідають, що саме цей препарат обрали для акції не випадково: одна капсула «Олідетрим 2000» — це добова профілактична доза вітаміну D3, що допоможе збалансувати роботу організму.

"Сьогодні цього вітаміну бракує 95% українцям, 73% вагітним і тим, хто годує грудьми, 89% пацієнтам з алергіями та 53% дітям з астмою", — наголошують у "Поліфарма ЮА". 

Вживання вітаміну D3 для профілактики допомагає зміцнити імунну систему, нормалізувати роботу нервової системи та зсіцнити опорно-руховий апарат.

Крім того, регулярна доза препарату регулює обмін вуглеводів і жирів, а також полегшує роботу серця та судин.

Чому українцям бракує вітаміну D3

Переважну частину вітаміну D виробляє шкіра людини під час контакту із сонячними променями. Та у 2022 році більшість українців не отримувала достатньої кількості сонця, зважаючи на необхідність перебувати у сховищах, обмежену можливість прогулянок на природі та роботу у закритих приміщеннях.

Попередні два роки також не сприяли великій кількості вітаміну D в організмі, адже багато людей працювали дистанційнй й мало виходили з дому через пандемію.

Важливо памʼятати: у складні часи піклуватися про себе та своє здоровʼя — нормально і навіть необхідно, адже, тільки підтримавши себе, ви зможете підтримати близьких і країну.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

З Парижу з любов'ю (та прицілами). Як українська модель повернулася з Франції, аби допомагати військовим

Катерина Венжик 2 жовтня 2022 16:04

Сміливі відновлювати: як волонтери допомагають відбудовувати житло на Київщині та Харківщині

Олександр Тартачний 26 вересня 2022 20:00

IT-волонтерство в дії. Розробники з NIX долучилися до створення онлайн-платформи для волонтерів ЮНІСЕФ

IT-команда NIX 22 вересня 2022 18:04

Між Сходом і Заходом, між лендингами і державними платформами. Історія та цінності ІТ-компанії P2H

Юлія Даниленко 15 вересня 2022 11:45

«Це наш перший за 300 років шанс позбутися впливу росії» — основне в інтерв'ю з Володимиром Вахітовим (частина 2)

Олександр Тартачний 8 вересня 2022 20:05