Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Угода року: американська VistaPrint купує українські сервіси Depositphotos та Crello за $85 млн

SPEKA Media
28 жовтня 2021 2 хвилин читання

На українському IT-ринку відбулася найбільша M&A-угода за останні шість років. Засновник фотосервісу Depositphotos та онлайн-редактора Crello Дмитро Сєргєєв продав свої активи американській компанії VistaPrint. Про це компанія повідомила в офіційному релізі.

Forbes пише, що сума угоди склала $85 млн, з яких громадянин Кіпру Сєргєєв отримає не менше $47,9 млн. Інше розподілять між собою акціонери з TMT Investments, ЄБРР, AVentures Capital, а також топ-менеджменту компанії.

Усі колишні акціонери вийшли з проєктів, VistaPrint купила всі 100% компанії. Depositphotos продовжить развиватися як окремий бренд, Crello перетвориться на VistaCreate. Нові власники планують зберегти офіс в Україні та збільшити команду. Станом на 2021 рік в Depositphotos працює 450 людей в шести країнах. 

Засновник компанії Дмитро Сєргєєв повністю відходить від справ і покидає компанію. Колишній CEO Depositphotos Вадим Нехай залишається в компанії в ролі вице-президента VistaCreate і Depositphotos. Він продовжить керувати командами проєктів під керівництвом президента Vista по міжнародному бізнесу Флоріана Баумгартнера.

VistaPrint — велика американська компанія в сфері дизайну та маркетингу. Входить у публічний холдинг Cimpress, який надає широкий спектр послуг з дизайну та друку, займається контентом для Facebook, Instagram, TikTok та інших соцмереж, розробляє лого, сайти та інші брендовані матеріали і т.д. Cimpress торгується на біржі Nasdaq, річний дохід холдингу перевищує $1,4 млрд. У компанії 29 офісів в різних країнах, а кількість співробітників складає близько 6000.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як українські компанії працюють в умовах війни: опитування від Serpstat

Роман Судольський 20 травня 2022 17:30

Depositphotos іде з російського та білоруського ринків

Роман Судольський 8 березня 2022 10:00

Естетика 2000-х і психодел 70-х: сім креативних трендів 2022 року від Depositphotos

Тетяна Новак 15 грудня 2021 20:25

Чому на українські стартапи впала купа грошей

Ольга Валькевич 1 листопада 2021 10:00

Євген Сисоєв: «Це найкращий рік для IT-підприємців в історії»

Юлія Даниленко 29 жовтня 2021 12:23