Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Virgin Galactic представила екіпаж першого комерційного рейсу

Артем Житкевич
Артем Житкевич
28 червня 2023 2 хвилин читання

Virgin Galactic оголосила, хто буде перебувати на борту першої комерційної місії компанії. Місія під назвою Galactic 01 запланована на 29 червня, повідомляє Space.

В місії Galactic 01 візьмуть участь:

Полковник Вальтер Вілладей

Член Італійського повітряного флоту полковник Вальтер Вілладей очолює місію для Італії. Вальтер Вілладей буде відповідальний за вантажну стійку на борту космічного корабля, яка була спеціально обладнана для розширених досліджень. Вілладей також буде носити біометричний костюм для збору фізіологічних даних, які виникають у невагомості.

Підполковник Анджело Ландольфі

Підполковник Анджело Ландольфі є лікарем з різноманітним медичним досвідом. У рамках місії Анджело Ландольфі проведе кілька спостережень для вимірювання когнітивних властивостей і також проведе експеримент, який досліджує, як певні тверді і рідкі речовини змішуються в умовах невагомості.

Панталеоне Карлуччі

Панталеоне Карлуччі долучиться до місії Galactic 01 як спеціаліст з вантажу та бортовий інженер. Він має досвід льотчика і технічного інженера, який працював з різними науковими приладами та літальними апаратами.

Колін Беннет

Колін Беннетт навчав екіпаж Galactic 01 від самого початку. Він є астронавтом NASA із 20-річним досвідом, включаючи три космічні польоти на МКС.

Колін Беннетт відповідає за забезпечення команди відповідним навчанням і підготовкою до місії. Також він виконуватиме декілька наукових експериментів, включаючи дослідження мікробіологічних зразків, які зберігаються на борту.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Астронавтка NASA сфотографувала полярне сяйво з МКС — фото

Юлія Мирська 12 годин тому

NASA показала зсередини космічний корабель Orion, який доставить астронавтів на Місяць — фото

Юлія Мирська 20 лютого 2024 07:54

Навіщо Землі пори року і як це працює на інших планетах

Сергій Коноплицький 19 лютого 2024 15:22

NASA запустить новий космічний телескоп UVEX у 2030 році

Юлія Мирська 16 лютого 2024 12:04

На Марсі зʼявилися Безсмертні землі

Юлія Мирська 15 лютого 2024 11:31