Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вікторія Тігіпко: в ICLUB Online є можливість інвестувати по $10 тис. у кожну з наших компаній

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
22 листопада 2022 2 хвилин читання

Сьогодні в ICLUB Global налічується понад 300 чинних інвесторів плюс 200 потенційних, від яких вже отримано заявки. Це непогана статистика, якщо порівнювати з іншими ангельськими синдикатами. Про це в інтерв'ю SPEKA розповіла керівна партнерка TA Ventures Вікторія Тігіпко.

«Український осередок залишається найчисельнішим, але через війну його більшість призупинила інвестиції. Саме тому зараз ми сфокусовані на залученні інвесторів за кордоном», — говорить Тігіпко. 

Зараз ICLUB Global працює в десяти локаціях. Зокрема, команда працює в Києві, Варшаві, Монако, Лондоні, Цюріху, а також на Кіпрі. Є представництва в Алмати та Ташкенті. Крім того, клуб відкриває представництва в п'яти локаціях, наприклад, в Вені, Лісабоні, Бангкоку. Є плани працювати у Сингапурі. 

«Тобто там, де є наші експати. Ми будемо приєднувати їх до нашого ICLUB Global. Ми рекомендуємо учасникам клубу інвестувати в 3-5 компаній кожного року. Але десь 10% інвесторів вкладають гроші в більше ніж 10 компаній щороку. Вибір для інвестування широкий, адже TA Ventures щороку показує учасникам ICLUB Global та ICLUB Online десь 30-50 перспективних компаній», — говорить Тігіпко. 

Вікторія Тігіпко впевнена, що зараз з'явилась можливість демократизувати венчурний клас інвестицій. Це реально в рамках ICLUB Online. Цей проект стартував в червні. Але треба багато працювати: читати інформацію, розуміти, як працює модель бізнесу та КРІ тощо. 

«Зараз в ICLUB Online є можливість інвестувати по $10 тис. у кожну з наших компаній. А з наступного року ми будемо знижувати можливість інвестицій до $5 тис. та $1 тис. Це гарні перспективи», — розповіла вона. 

Тігіпко каже, що є плани показати інвесторам, в які саме стартапи, що працюють в Україні, можна вкладати гроші: «Треба продемонструвати можливості нашої країни як тестової лабораторії для різних напрямків – biotech, food tech, military tech та інше», — говорить керівна партнерка TA Ventures.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

TA Ventures, Ukrainian Startup Fund та Мінцифри представили мапу стартапів

Христина Коновалова 29 листопада 2022 12:30

Відновлення енергосистеми, колонізація Місяця. Найкращі матеріали за тиждень

Юлія Даниленко 28 листопада 2022 09:38

Необхідно демократизувати венчурний клас інвестицій — Вікторія Тігіпко

Христина Коновалова 23 листопада 2022 09:30

TA Ventures готова інвестувати у fintech, biotech, edtech та gaming

Христина Коновалова 22 листопада 2022 11:28

Венчурні інвестори з України запустили фонд на 100 млн євро

Вадим Добровольський 15 листопада 2022 09:00