Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вікторія Нуланд: українські програмісти зможуть навчати військових НАТО

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
9 грудня 2022 2 хвилин читання

Досвід українських ІТ-фахівців та розробників може використовуватися у майбутніх військових операціях США.

Про це зазначила заступниця Державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд під час зустрічі з Міноборони України в Києві. Представники Міноборони та офіцери Центру інновацій та розвитку оборонних технологій показали Нуланд українську військову систему «Дельта».

Система Delta українського розроблення призначена для контролю бою та всеосяжного стеження за ворогом. Вона забезпечує об'ємне розуміння поля бою в режимі реального часу.Своєю чергою, Вікторія Нуланд підтримала ініціативи української сторони з розширення спроможностей ІТ-системи, яка допомагає отримувати повну оперативну картинку поля бою та сил ворога.

«Досвід команди розробників платформи ситуаційної обізнаності може бути використаний у майбутніх військових операціях США. Країни Альянсу можуть вчитися на уроках війни в Україні. Ваші напрацювання сприймаю із великим зацікавленням і схваленням. Після перемоги над ворогом, українські ІТ-фахівці можуть навчати навіть військових НАТО„, — зазначила Вікторія Нуланд. 

Також українські військові презентували перші результати впровадження логістичної програми LOGFAS, яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів.

«Впровадження LOGFAS ліквідує підґрунтя для будь-якого занепокоєння, адже йдеться про стандарт обліку та планування, діючий у країнах Альянсу. Збереження довіри партнерів є для нас пріоритетом», — резюмував заступник Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олег Гайдук.

Раніше SPEKA розповідала, що Україна показала НАТО унікальну систему керування боєм та стеження за противником.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Резніков: від початку війни до експлуатації допустили більше БпЛА, ніж за останні 5 років

Руслан Сорока 22 години тому

«Кібератаки від росії зросли у 800-1000 разів». IT-директор Sense Bank про ребрендинг під час війни, бої з хакерами та майбутнє банківської системи

Юлія Даниленко 4 лютого 2023 20:10

Міноборони отримає земельну ділянку для Центру Bayraktar в Україні

Руслан Сорока 3 лютого 2023 20:16

Хакери створили фейкову сторінку МЗС України, щоб викрадати дані

Руслан Сорока 2 лютого 2023 18:32

Таргетовані кібератаки залишаються однією з основних кіберзагроз від російських хакерів

Руслан Сорока 1 лютого 2023 19:48