Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вихід на нові ринки, участь у конференціях та благодійність: як минув рік для bill_line

Maksym Boronenko
Maksym Boronenko Chief Commercial Officer fintech-компанії bill_line
30 січня 2024 3 хвилин читання

У 2023 році платіжній системі bill_line виповнилося чотири роки. Підбиваючи підсумки року, вирішив поділитися з вами головними досягненнями. Упевнений, вони будуть корисними щонайменше для молодих підприємців — як орієнтир того, як має розвиватися бізнес. Тож поїхали!

Вихід на нові ринки

Головним досягненням минулого року для нас став успішний вихід на ринки Латинської Америки. Нашим партнерам став доступний прийом бразильського реала і аргентинського песо. Крім того, додали один із найпоширеніших платіжних методів Бразилії — Pix.

Обмежуватися одним континентом не стали, додали у портфоліо валют польський злотий. Таким чином, відкриваємо можливості для ефективного ведення бізнесу в різних куточках світу.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Участь у міжнародніих конференціях

Команда bill_line презентувала свої послуги на семи міжнародних заходах. Усі вони принесли корисні знайомства і цікаві партнерства, але по-справжньому вийти за межі змусила конференція на Мальті. Уперше bill_line презентувала свої технологічні рішення за власним стендом. 

Про декілька місяців підготовки і практичні поради, що допомагають з найбільшим коефіцієнтом корисної дії провести шалені виставкові дні, писав у попередньому блозі «Гайд для менеджерів з продажу: як підготуватися до B2B-конференції». Якщо дослухаєтеся до порад, з великою вірогідністю залишитеся при глузді.

Команда bill_line Команда bill_line

Благодійність як невід’ємна частина діяльності

Пишаюся, що працюю у соціально відповідальній компанії. За 2023 рік оновили реабілітаційний центр у Київській дитячій лікарні №7. Сучасне обладнання значно покращить якість життя маленьких пацієнтів із порушеннями нейророзвитку.

Тісно дружимо і зі школою MMA Pereloma. Пишаємося, що маємо змогу підтримувати секцію, яка виховує призерів світових чемпіонатів.

Подолання труднощів і розвиток команди

Усі досягнення були б неможливими без мотивованої команди професіоналів. Останнє, але чи не найголовніше досягнення 2023 року — зростання колективу bill_line. Саме подальший розвиток кожного члена команди ставлю для себе у пріоритет на 2024 рік.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Оновлено: Monobank зібрав на відновлення «Охматдиту» 280 млн грн

Олеся Дерзська 11 липня 2024 13:35

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45

Будуємо Customer Support ІТ-продукту з нуля: покроковий гайд

Ольга Головко 5 липня 2024 14:35