Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вивчення іноземних мов: українцям надали безкоштовний доступ до дев'яти ресурсів

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
29 березня 2022 3 хвилин читання

Українцям надали безкоштовний доступ до онлайн-ресурсів та застосунків із вивчення іноземних мов. Важливо: під час реєстрації необхідно зазначити українську як рідну мову, щоб отримати преміумдоступ.

 

Це платформа для вивчення мов на початковому та просунутому рівнях. Курси розробили лінгвісти. Для вивчення доступні англійська, іспанська, японська, французька, німецька, італійська, португальська, російська, китайська, арабська, турецька та польська мови.

Busuu дарує 90 днів преміумпідписки для вивчення всіх доступних на сервісі мов.

Вивчення мов за допомогою гри. Drops обмежує час навчання п'ятьма хвилинами на день. Для вивчення доступні такі мови: корейська, японська, китайська/кантонська, іспанська/латиноамериканська іспанська, французька, німецька, нідерландська, італійська, російська, португальська/бразильська португальська, іврит, арабська, турецька, тагалог, в'єтнамська, індонезійська, данська, шведська, норвезька, ісландська, угорська, есперанто, хінді, американська англійська / британська англійська.

Drops дає українцям доступ до преміумверсії на рік.

Сервіс пропонує вивчення іноземних мов за матеріалами, які подобаються користувачу. Для вивчення доступні 24 мови. Бібліотека LingQ налічує контент із книг, подкастів, новин на різні теми — від харчування до науки. Сервіс відкриває преміумакаунт для українців. Для активації необхідно звернутися до служби підтримки.

Міжнародна освітня онлайн-платформа для пошуку репетиторів скасувала комісію для українців. Також для користувачів з України запровадили програму підтримки з вивчення іноземних мов.

Платформа для вивчення мов та краудсорсингових перекладів надала дозвіл на використання застосунку безкоштовно. Уроки на Duolingo поєднують досягнення штучного інтелекту та лінгвістики. Для вивчення доступні понад 30 мов.

Застосунок для вивчення іноземних мов всього по 15 хвилин на день надав безкоштовне користування для українців. Ling App обіцяє практику від першого дня навчання, для цього потрібно обрати чатбота й почати спілкуватися.

Для запису понад 140 мов студію uTalk відвідали понад тисячі носіїв різних мов. Платформа відкрила вільний доступ до свого застосунку.

Американський провайдер відкритих онлайн-курсів надає безкоштовний доступ українцям. Coursera співпрацює з більш ніж 200 провідними університетами та компаніями. Платформа пропонує широкий спектр можливостей для навчання — від практичних проєктів і курсів до сертифікатів і програм для отримання диплома.

Платформа пропонує для вивчення 41 мову. Mondly підготували 41 реальну розмовну ситуацію, 50 тем, 36 спеціально підготовлених словників та багато іншого для постійного розширення знань.

Платформа надала безоплатний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн.

Раніше повідомлялося, що BetterMe надала українцям безкоштовний доступ до застосунку Health Coaching.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00