Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вивчення іноземних мов: українцям надали безкоштовний доступ до дев'яти ресурсів

Наталія Миронова
Наталія Миронова
29 березня 2022 3 хвилин читання

Українцям надали безкоштовний доступ до онлайн-ресурсів та застосунків із вивчення іноземних мов. Важливо: під час реєстрації необхідно зазначити українську як рідну мову, щоб отримати преміумдоступ.

 

Це платформа для вивчення мов на початковому та просунутому рівнях. Курси розробили лінгвісти. Для вивчення доступні англійська, іспанська, японська, французька, німецька, італійська, португальська, російська, китайська, арабська, турецька та польська мови.

Busuu дарує 90 днів преміумпідписки для вивчення всіх доступних на сервісі мов.

Вивчення мов за допомогою гри. Drops обмежує час навчання п'ятьма хвилинами на день. Для вивчення доступні такі мови: корейська, японська, китайська/кантонська, іспанська/латиноамериканська іспанська, французька, німецька, нідерландська, італійська, російська, португальська/бразильська португальська, іврит, арабська, турецька, тагалог, в'єтнамська, індонезійська, данська, шведська, норвезька, ісландська, угорська, есперанто, хінді, американська англійська / британська англійська.

Drops дає українцям доступ до преміумверсії на рік.

Сервіс пропонує вивчення іноземних мов за матеріалами, які подобаються користувачу. Для вивчення доступні 24 мови. Бібліотека LingQ налічує контент із книг, подкастів, новин на різні теми — від харчування до науки. Сервіс відкриває преміумакаунт для українців. Для активації необхідно звернутися до служби підтримки.

Міжнародна освітня онлайн-платформа для пошуку репетиторів скасувала комісію для українців. Також для користувачів з України запровадили програму підтримки з вивчення іноземних мов.

Платформа для вивчення мов та краудсорсингових перекладів надала дозвіл на використання застосунку безкоштовно. Уроки на Duolingo поєднують досягнення штучного інтелекту та лінгвістики. Для вивчення доступні понад 30 мов.

Застосунок для вивчення іноземних мов всього по 15 хвилин на день надав безкоштовне користування для українців. Ling App обіцяє практику від першого дня навчання, для цього потрібно обрати чатбота й почати спілкуватися.

Для запису понад 140 мов студію uTalk відвідали понад тисячі носіїв різних мов. Платформа відкрила вільний доступ до свого застосунку.

Американський провайдер відкритих онлайн-курсів надає безкоштовний доступ українцям. Coursera співпрацює з більш ніж 200 провідними університетами та компаніями. Платформа пропонує широкий спектр можливостей для навчання — від практичних проєктів і курсів до сертифікатів і програм для отримання диплома.

Платформа пропонує для вивчення 41 мову. Mondly підготували 41 реальну розмовну ситуацію, 50 тем, 36 спеціально підготовлених словників та багато іншого для постійного розширення знань.

Платформа надала безоплатний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн.

Раніше повідомлялося, що BetterMe надала українцям безкоштовний доступ до застосунку Health Coaching.

 

Коментарі
Інші матеріали

Як «хороші росіяни» шкодять Україні

Katya Venzhik 21 годину тому

Американський датасаєнтист створив бот, який відстежує військову допомогу для України

Юлія Даниленко 27 травня 2022 17:38

SWEET.TV відкрив 17 курсів із вивчення іноземних мов для українців

Наталія Миронова 27 травня 2022 12:46

«Ракетні системи, які здатні дістати Кримський міст». Що таке M142 HIMARS, які США можуть надати Україні

Юлія Даниленко 27 травня 2022 12:03

ЗСУ вже знищують окупантів з гаубиць FH70. Що про них треба знати

Юлія Даниленко 26 травня 2022 15:51