Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вимушене рішення: Ахметов передасть всі свої ЗМІ державі

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
11 липня 2022 3 хвилин читання

Український бізнесмен Рінат Ахметов ухвалив рішення про повний вихід інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу та передання своїх ЗМІ державі.

«Медіа Група Україна» відмовиться на користь держави від усіх ліцензій на ефірні, супутникові та друковані медіа, йдеться у заяві Ахметова, оприлюдненій групою SCM.

«Я ухвалив вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу. Цього тижня „Медіа Група Україна“ відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ», — заявив Ахметов.

За словами бізнесмена, рішення продиктоване набранням чинності закону «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

Ахметов наголосив, що не був і не є олігархом. При цьому шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, а також російська агресія проти України не дають можливості SCM продати медіабізнес за ринковими умовами.

Він нагадав, що медіахолдинг складається з 10 ефірних і супутникових телевізійних каналів, інтернет-ресурсів, друкованих ЗМІ та сучасної виробничої медійної екосистеми. Загальний обсяг інвестицій, вкладених у нього, перевищив $1,5 млрд.

Згідно з указом президента, в умовах воєнного стану забезпечується об'єднання усіх загальнонаціональних телеканалів на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації — цілодобовому марафоні «Єдині новини #UАразом».

Як повідомлялося, на початку червня Національна рада з електронних ЗМІ Латвії заборонила трансляцію 80 російських телеканалів.

Цьому передувала нова законодавча норма, за якою у Латвії не можуть працювати програми, що зареєстровані у країні, яка загрожує незалежності та територіальній цілісності іншої країни.

Раніше повідомлялося, що Латвія обмежить доступ до російських соцмереж «ВКонтакте», «Одноклассники» та «Мой мир» на території країни. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 20 годин тому

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01

Щоб не «зірвати оборонзамовлення». На росії співробітники IT-компаній зажадали бронь від призову

Ірина Маринюк 23 вересня 2022 14:32

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

Brexit, але не зовсім. YouControl знайшов понад 2 тис. британських компаній, які досі працюють на росії

Юлія Даниленко 21 вересня 2022 17:21