Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В Україні скасували необхідність дозволу на пересування військовозобов'язаних

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
6 липня 2022 3 хвилин читання

Міністерство оборони України скасувало порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання чи перебування громадянам України, які перебувають на військовому обліку, під час воєнного стану.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у Telegram.

За його словами, сьогодні відбулося засідання ставки, на якому серед іншого розглядалося питання, яке набуло широкого суспільного резонансу — про порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) від часу оголошення мобілізації та у воєнний час.

Ухвалили рішення скасувати дію Порядку та спрямувати на доопрацювання.

Раніше на засіданні з військовими президент Володимир Зеленський заслухав доповідь Залужного щодо дозволу для військовозобов'язаних покидати межі місць проживання та доручив Залужному скасувати порядок отримання військовозобов'язаними дозволів на переміщення між областями України.

Президент звернув увагу на те, що суб'єктом формування державної політики в цьому питанні є Міністерство оборони, а обмежувати конституційні права громадян під час воєнного стану може уряд своїми актами.

Зеленський доручив скасувати ухвалений Генштабом ЗСУ порядок з метою його доопрацювання зі збереженням обороноздатності країни.

Нагадаємо, 5 липня Генштаб ЗСУ повідомив, що розробив Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання чи перебування громадянам України, які перебувають на військовому обліку, під час воєнного стану, адже таких дозволів вимагає закон.

Головнокомандувач ЗСУ Залужний пояснив, що призовники та військовозобов'язані, які планують виїзд за межі своїх районів та областей, у воєнний час мають брати дозволи у територіальних центрах комплектування.

Як повідомлялося, у Міноборони озвучили плани відомства щодо цифровізації окремих етапів та елементів військового обліку. У відомстві кажуть, що для цього можна буде використати «Дію». Тривають підготовчі роботи.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 7 годин

російські хакери здійснили безпрецедентну кібератаку на офіційний сайт «Енергоатома»

Євген Муджирі 5 годин тому

Путін у шкурі Пушкіна: як російська література слугує інструментом імперії

Юлія Даниленко 6 годин тому

«Війна змусить нас знаходити правильні рішення». Архітектор Олександр Кучерявий про екобудівництво та підготовку до зими

Олександр Тартачний 7 годин тому

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 13 годин тому