Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Unchain Fund зібрав понад $2 млн у криптовалюті на гуманітарну допомогу Україні

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
3 березня 2022 2 хвилин читання

25 лютого блокчейн-активісти запустили глобальну кампанію зі збору коштів у криптовалюті Unchain Ukraine. Станом на сьогодні вони вже зібрали понад $2 млн для гуманітарної допомоги Україні. 

Ініціатива Unchain Ukraine об'єднала понад 1000 учасників. На сайті проєкту люди з усього світу можуть робити пожертви у криптовалюті.

Головне завдання фонду –  пряма фінансова та гуманітарна допомога українцям, які постраждали у війні. Фонд надає кошти фізичним особам, волонтерам чи  організаціям, які допомагають сім'ям українців евакуюватись з зони бойових дій; закуповують їжу; медикаменти; пальне; засоби зв'язку і захисту. Фонд не спрямовує кошти на пряму закупівлю зброї. 

Усі кошти будуть розподілені між перевіреними українськими організаціями, волонтерами та персонально цивільними українцями, які постраждали внаслідок бойових дій. Фонд вже розприділив 1,6 млн грн між волонтерами на гуманітарну допомогу на місцях.

Крім цього, фонд Unchain Fund допоміг у координації переказу  $4,6 млн від ще двох криптоініціатив (UkraineDAO & Reli3f) організації «Повернись Живим» на гуманітарну допомогу.

Unchain Fund продовжує приймати заявки на отримання допомоги від українських громадських та волонтерських організацій та окремих волонтерів, медичних установ та держорганів. Заявку на отримання допомоги можна заповнити тут

Фонд також надає персональну фінансову допомогу на закупку ліків, одягу, продуктів харчування чи засобів захисту (заявку можна заповнити тут).

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Дарниця обігнала Pfizer: що говорять про гравців фармринку

LOOQME company за 8 годин

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити за кризи

Максим Грант 16 годин тому

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42