Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Сповіщення про повітряну тривогу та допомога біженцям: як Google допомагає Україні

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
12 березня 2022 2 хвилин читання

Компанія Google у співпраці з українським урядом почала розгортання системи швидкого сповіщення про повітряну тривогу для Android-смартфонів в Україні. Вона стане доповненням до систем оповіщення, які вже існують.

Разом з цим, Google допомагатиме біженцям з України. Зокрема з 10 березня 2022 року власники готелів у країнах сусідніх з Україною можуть вказати у бізнес-профілі, чи надають вони безкоштовне або пільгове житло. А підприємства можуть публікувати інформацію про допомогу біженцям у бізнес-профілях та Google-картах. У найближчі тижні Google надасть людям змогу швидко знаходити ці місця у пошуку та на картах.

У рамках збільшення інвестицій у Польщу компанія Google оголосила, що буде використовувати ресурси компанії для підтримки постраждалих від війни, у тому числі за рахунок використання кампуса Google для стартапів у Варшаві. Там місцеві громадські організації можуть надавати юридичну та психологічну підтримку біженцям.

У Google також продовжують роботу з суттєвого обмеження рекомендацій по всьому світу для низки російських державних ЗМІ. У Європі компанія видалила з Google Play додатки російських державних ЗМІ, крім RT та Sputnik. Компанія також призупинила більшу частину комерційної діяльності в росії, зокрема рекламу на ресурсах Google для всіх російських рекламодавців, нові підписки на Cloud та платежі. 

Google – не єдиний гігант, що виступає з підтримкою України. Нещодавно Meta дозволила користувачам Facebook та Instagram у деяких країнах закликати до насильства проти російських солдатів через вторгнення в Україну та бажати смерті путіну. На росії настільки образились, що заблокували роботу соцмереж. Для прощання з Instagram користувачам подарували цілих дві доби. Плакали всім бомбосховищем, коли читали сльозливі пости російських блогерів, які скоро не зможуть постити свої фото.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Щоб відчути атмосферу місця. Google суттєво оновлює пошукові алгоритми та мапи

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 14:34

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42