Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Сповіщення про повітряну тривогу та допомога біженцям: як Google допомагає Україні

Наталія Миронова
Наталія Миронова
12 березня 2022 2 хвилин читання

Компанія Google у співпраці з українським урядом почала розгортання системи швидкого сповіщення про повітряну тривогу для Android-смартфонів в Україні. Вона стане доповненням до систем оповіщення, які вже існують.

Разом з цим, Google допомагатиме біженцям з України. Зокрема з 10 березня 2022 року власники готелів у країнах сусідніх з Україною можуть вказати у бізнес-профілі, чи надають вони безкоштовне або пільгове житло. А підприємства можуть публікувати інформацію про допомогу біженцям у бізнес-профілях та Google-картах. У найближчі тижні Google надасть людям змогу швидко знаходити ці місця у пошуку та на картах.

У рамках збільшення інвестицій у Польщу компанія Google оголосила, що буде використовувати ресурси компанії для підтримки постраждалих від війни, у тому числі за рахунок використання кампуса Google для стартапів у Варшаві. Там місцеві громадські організації можуть надавати юридичну та психологічну підтримку біженцям.

У Google також продовжують роботу з суттєвого обмеження рекомендацій по всьому світу для низки російських державних ЗМІ. У Європі компанія видалила з Google Play додатки російських державних ЗМІ, крім RT та Sputnik. Компанія також призупинила більшу частину комерційної діяльності в росії, зокрема рекламу на ресурсах Google для всіх російських рекламодавців, нові підписки на Cloud та платежі. 

Google – не єдиний гігант, що виступає з підтримкою України. Нещодавно Meta дозволила користувачам Facebook та Instagram у деяких країнах закликати до насильства проти російських солдатів через вторгнення в Україну та бажати смерті путіну. На росії настільки образились, що заблокували роботу соцмереж. Для прощання з Instagram користувачам подарували цілих дві доби. Плакали всім бомбосховищем, коли читали сльозливі пости російських блогерів, які скоро не зможуть постити свої фото.

Коментарі
Інші матеріали

Три погляди — одна правда. Як українські, російські та світові ЗМІ висвітлювали трагедію у Бучі

Наталія Миронова 26 травня 2022 15:52

Програти на інформаційному фронті — програти на полі бою. Як Путін втратив Захід, а Зеленський завоював

Юлія Даниленко 10 годин тому

M777, Switchblade, Mi-17. Скільки і яку зброю отримала Україна від союзників за три місяці повномасштабної війни

Юлія Даниленко 14 годин тому

Українські вчителі отримають 43 тисячі ноутбуків від Google

Марія Макуха 17 годин тому

Документування воєнних злочинів та Хbox в Україні. Про що Михайло Федоров домовився із президентом Microsoft у Давосі

Роман Судольський 22 години тому