Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

MacPaw збирає кошти на допомогу українцям

SPEKA Media
10 березня 2022 2 хвилин читання

Громадська організація групи компаній MacPaw — ГО «Фонд Розвитку МакПау» — розпочала збір коштів на гуманітарну допомогу українцям у зонах бойових дій. 

Через фонд компанія закуповує медичні товари, захисне спорядження, продукти та медикаменти для ЗСУ та підрозділів територіальної оборони, постачає військовим мобільні телефони, комп'ютери тощо.

"На жаль, не змігши досягти своїх цілей, Росія почала жахливий терор. Вони знищують нашу цивільну інфраструктуру та вбивають невинних людей. Їхня ціль — сіяти хаос в Україні. Вони хочуть нас злякати, щоб ми капітулювали. Але ми не здамося. Ми — сильний народ і дамо гідну відсіч", – зазначив CEO та засновник MacPaw Олександр Косован.

Він додав, що доки великі організації надають допомогу більш централізовано, фонд компанії дає змогу бути більш гнучкими та доставляти гуманітарну допомогу точково для тих, хто її потребує. Він здатний швидко придбати за кордоном та доставити в Україну велику кількість гуманітарної допомоги, а також може обробляти запити та надсилати допомогу швидше, ніж більші організації.

Раніше Фонд Розвитку МакПау фінансувався виключно за кошти групи компаній MacPaw та її засновника Олександра Косована. Група компаній й надалі продовжуватиме підтримувати фонд, проте участь інших небайдужих людей та компаній дозволить допомагати значно більшій кількості людей. 

ГО «Фонд Розвитку МакПау» створена у 2015 році і підтримує соціальні проєкти MacPaw в межах ініціативи MacPawCares. У 2021 році MacPawCares реалізувала понад 30 соціальних проєктів в Україні. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 23 години тому

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15