Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

MacPaw збирає кошти на допомогу українцям

SPEKA Media
10 березня 2022 2 хвилин читання

Громадська організація групи компаній MacPaw — ГО «Фонд Розвитку МакПау» — розпочала збір коштів на гуманітарну допомогу українцям у зонах бойових дій. 

Через фонд компанія закуповує медичні товари, захисне спорядження, продукти та медикаменти для ЗСУ та підрозділів територіальної оборони, постачає військовим мобільні телефони, комп'ютери тощо.

«На жаль, не змігши досягти своїх цілей, Росія почала жахливий терор. Вони знищують нашу цивільну інфраструктуру та вбивають невинних людей. Їхня ціль — сіяти хаос в Україні. Вони хочуть нас злякати, щоб ми капітулювали. Але ми не здамося. Ми — сильний народ і дамо гідну відсіч», – зазначив CEO та засновник MacPaw Олександр Косован.

Він додав, що доки великі організації надають допомогу більш централізовано, фонд компанії дає змогу бути більш гнучкими та доставляти гуманітарну допомогу точково для тих, хто її потребує. Він здатний швидко придбати за кордоном та доставити в Україну велику кількість гуманітарної допомоги, а також може обробляти запити та надсилати допомогу швидше, ніж більші організації.

Раніше Фонд Розвитку МакПау фінансувався виключно за кошти групи компаній MacPaw та її засновника Олександра Косована. Група компаній й надалі продовжуватиме підтримувати фонд, проте участь інших небайдужих людей та компаній дозволить допомагати значно більшій кількості людей. 

ГО «Фонд Розвитку МакПау» створена у 2015 році і підтримує соціальні проєкти MacPaw в межах ініціативи MacPawCares. У 2021 році MacPawCares реалізувала понад 30 соціальних проєктів в Україні. 

Коментарі
Інші матеріали

Три погляди — одна правда. Як українські, російські та світові ЗМІ висвітлювали трагедію у Бучі

Наталія Миронова 24 травня 2022 15:52

Надіслати донейти через UNITED24 на допомогу армії тепер можна у застосунку «Дія»

Наталія Миронова 1 годину тому

Батько «Байрактара», зять Ердогана, турецький Ілон Маск. Історія творця знаменитого БПЛА

Юлія Даниленко 3 години тому

Депутінізація світової економіки: як Велика Британія пропонує покласти край залежності від російських ресурсів

Наталія Миронова 3 години тому

EVO відновилася на понад 50% і поновила наймання

Наталія Миронова 5 годин тому