Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Єдиний реєстр судових рішень запрацював в тестовому режимі

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
20 червня 2022 2 хвилин читання

Державна судова адміністрація України відновила загальний доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень та роботу сервісу "Стан розгляду справ".

Про це повідомила пресслужба ДСА.

Зокрема, на сьогоднішній день доступ до ЄДРСР, який відновлено 20 червня, здійснюватиметься в тестовому режимі. У випадку виявлення ознак кіберзагроз, доступ до реєстру можуть обмежити.

У ДСА нагадали, що реєстр було закрито для загального доступу 24 лютого – у пеший день повномасштабної агресії російської федерації проти України.

«Зробили ми це з єдиною метою – задля безпеки. Ми мали зберегти реєстр, захистити його від кібератак загарбників, тобто від знищення, а також приховати інформацію про суддів і суди, які приймали рішення стосовно тих чи інших осіб, які могли б бути „цікаві“ окупантам», — прокоментував відкриття Єдиного державного реєстру судових рішень Голова ДСА України Олексій Сальніков.

У ДСА додали, що на сьогоднішній день значно посилено кіберзахист реєстру, він знаходиться під посиленим моніторингом стану кіберзагроз, що дозволило відкрити його для всіх категорій користувачів.

Сальніков також зазначив, що для запобігання випадкам стороннього втручання у функціонування сервісів, посилений моніторинг стану кіберзагроз застосовується до усіх електронних ресурсів, розпорядником яких є ДСА.

Єдиний державний реєстр судових рішень — автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

До реєстру вносяться усі рішення судів України у цивільних, адміністративних, господарських справах, справах про адміністративні правопорушення та кримінальних провадженнях.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ми з України: як здолати німецьку бюрократію і відкрити дитсадок для українських дітей у Баварії

Юлія Даниленко 6 хвилин тому

Ранковий оперативний звіт Генштабу ЗСУ на 25 червня

Валерій Моісєєв 4 години тому

Батько «Байрактара», зять Ердогана, турецький Ілон Маск. Історія творця знаменитого БПЛА

Юлія Даниленко 10 годин тому

Zeeks задонатив у Фонд Сергія Притули на байрактари 1.000.000 гривень 🍋🍋🍋

Zeeks Company 24 червня 2022 13:20

Євробачення-2023: Україна таки не зможе прийняти пісенний конкурс

Ольга Кротовська 23 червня 2022 19:46