Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT-компанія DataArt продала бізнес у рф

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
27 червня 2022 2 хвилин читання

Компанія DataArt продала російський бізнес петербурзькій інвестиційно-керівній компанії N3 group і партнеру інвестхолдингу «Ташир Медика» Арсену Галстяну.

Як повідомляє інвесткомпанія, тепер підрозділ працюватиме самостійно під новим брендом ITentika.

"У Росії знайшовся партнер, готовий взяти на себе зобов'язання DataArt перед колишніми співробітниками, які залишаються у країні", — пояснив засновник компанії Євген Голанд.

У російських розробницьких центрах DataArt було приблизно 1500 співробітників, тепер — 500. Співробітники переїхали до Вірменії, Сербії та інших країн і продовжують працювати на DataArt або відмовилися від релокації та перейшли на роботу до російської компанії. Інші тепер працюють в інших великих компаніях, каже джерело.

Суму угоди не розголошують. У DataArt три російські юрособи — "Смартдата" (виручка у 2021-му — 838 млн рублів), "Мистецтво управління даними" (511 млн рублів) і "Рідлсофт" (464 млн рублів). Перше ТОВ компанія ліквідує, решту передасть, розповіло близьке до угоди джерело.

Компанію заснував у 1997 році Євген Голанд у Санкт-Петербурзі. Вона розробляє програми для компаній, наприклад, співпрацювала з Nasdaq, Ocado Technology, Skyscanner та іншими. За даними на сайті, топменеджери DataArt перебувають у США, Великій Британії, ОАЕ, Сербії, Португалії, Швейцарії, Іспанії, Чорногорії та Україні.

У березні 2022 року DataArt оголосила, що припинить інвестиції, наймання та розвиток бізнесу в росії, але продовжить виконувати всі зобов'язання перед співробітниками та клієнтами. За даними WSJ, загалом у DataArt працювало приблизно 5700 співробітників, з них 2000 в Україні і 1700 у росії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити в кризу

Максим Грант за 13 годин

Україна скликає IT-спеціалістів Європи для розроблення рішень з відбудови країни

Вадим Добровольський 11 годин тому

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 18 годин тому

Іноземні ІТ-спеціалісти зможуть віддалено працювати в Україні

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 16:55

Економіка невизначеності. Огляд основних подій українського та світового бізнесу

Ivan Verstyuk 29 вересня 2022 17:10