Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intellias передає понад півмільйона гривень на дрони для українській армії

Тетяна Новак
Тетяна Новак
22 лютого 2022 2 хвилин читання

Ініціативу запустив 16 лютого Тарас Гончар, Graphic Designer в Intellias. Кошти збирали на внутрішній платформі IntelliShare, де можна жертвувати внутрішню корпоративну валюту або свої робочі години — вони автоматично конвертуються у гривневий еквівалент. Співробітники компанії вже задонатили 400 тис. грн. Ще 200 тис. надали засновники Intellias. 

Гроші передали найбільшому в Україні фонду допомоги армії «Повернись живим», що забезпечує всі військові підрозділи у зоні ООС тепловізорами, мобільними комплексами спостереження, дронами та іншою високоточною технікою. Вартість одного квадрокоптера на сьогоднішній день становить 50 тис. грн. 

«У 2014 році ми говорили „Армії потрібні очі!“ і передавали військовим тепловізори та прилади нічного бачення. У 2022-му армії також потрібні очі, але вже інші — повітряні. Це безпілотники тактичного рівня, які можуть проводити детальну розвідку на 5-7 км углиб переднього краю оборони противника. Це не військова техніка, але вона відносно дешева, масова, проста в опануванні та вирішує потреби сьогодення», — наголошує директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.

Як повідомив СЕО та співзасновник Intellias Віталій Седлер, компанія співпрацює з різними волонтерськими організаціями і регулярно підтримує українську армію. Нещодавно команда Intellias пройшла онлайн-тренінг із надання домедичної допомоги. Зараз компанія розробляє Military leave package, що передбачає фінансову та іншу підтримку спеціалістів та спеціалісток Intellias, які планують мобілізуватися.

Коментарі
Інші матеріали

Три погляди — одна правда. Як українські, російські та світові ЗМІ висвітлювали трагедію у Бучі

Наталія Миронова 26 травня 2022 15:52

Прихисток біля фортеці. Як живуть у Кам'янці-Подільському під час війни: фоторепортаж

Юлія Даниленко 5 годин тому

Кишенькові єдинороги. На підйомі стартапи, що допомагають шукати сезонних працівників

Юлія Даниленко 21 травня 2022 12:02

Знижки на рекламу і безкоштовна доставка: що допомагає бізнесу повернутись у стрій

Марія Макуха 20 травня 2022 19:57

Як українські компанії працюють в умовах війни: опитування від Serpstat

Роман Судольський 20 травня 2022 17:30