Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Grid Dynamics закриває офіси та зупиняє операційну діяльність в РФ. Натомість відкриє представництва у Швейцарії та Вірменії

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
13 квітня 2022 2 хвилин читання

Grid Dynamics, що входить до топ-25 найбільших IT-компаній України, закриває свої офіси у Саратові та Санкт-Петербурзі. Компанія також планує остаточно припинити операційну діяльність в РФ протягом наступних тижнів.

В офіційному релізі компанія повідомляє, що план виходу з ринку РФ почали розробляти ще в лютому — на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. «Російським співробітникам запропонували релокацію. Більшість із них уже переїхала», — йдеться у повідомленні компанії.

Grid Dynamics — сервісна IT-компанія, що спеціалізується на рішеннях з цифрової трансформації для великих корпорацій. Серед її клієнтів — Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти. Акції компанії торгуються на NASDAQ. Капіталізація станом на 13 квітня становить понад $985 млн.

У Grid Dynamics більш як 3000 співробітників. З них 1250 людей працюють в українських офісах у Харкові, Києві, Львові та Дніпрі. Співробітникам українських офісів компанія також запропонувала релокацію. 

Одночасно з повідомленням про вихід з російського ринку компанія розповіла, що відкриває нові офіси у швейцарському місті Цуг та столиці Вірменії Єревані.

 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити в кризу

Максим Грант за 6 годин

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15