Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Depositphotos іде з російського та білоруського ринків

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
8 березня 2022 2 хвилин читання

Через військову агресію Росії на території України, а також міжнародні санкції, Depositphotos і VistaCreate припиняють всі продажі й надання послуг клієнтам та партнерам з Росії та Білорусі. Про це повідомив CEO Depositphotos  Вадим Нехай. «Для нашої компанії це був непростий крок, адже йдеться про один з найбільших наших ринків, але вибір було зроблено одноголосно», – пише він.

"Ми не допустимо, щоб наші сервіси використовували для пропаганди, дезінформації чи підтримки протиправних дій. Тому скасовуємо прийом платежів, доступ до сервісу клієнтам та партнерам із зазначених країн. Компенсації за передплачені сервіси будуть перераховані лише після зняття міжнародних санкцій", – йдеться у заяві компанії.

Також з метою протидії дезінформації та пропаганді компанія розіслала електронний лист користувачам у Росії та Білорусі, в якому розповіла правду про війну в Україні та закликала до антивоєнних протестів. Для підтвердження своїх слів команда Depositphotos зібрала дві колекції зображень із документальними фотографіями трагічних подій в Україні та мітингів, що проходять по всьому світу. А у спеціальну колекцію від VistaCreate увійшли десятки тематичних шаблонів, які можуть безкоштовно використовувати усі охочі підтримати Україну.

Окрім інформаційної кампанії, члени команди Depositphotos займаються волонтерством, жертвують гроші на гуманітарні цілі та вступають до лав територіальної оборони.

 

 

Коментарі
Інші матеріали

І Huawei відвернулась від росії: компанія зупинила продажі та не виходить на зв'язок

Ольга Кротовська 17 годин тому

Як «хороші росіяни» шкодять Україні

Katya Venzhik 22 години тому

Американський датасаєнтист створив бот, який відстежує військову допомогу для України

Юлія Даниленко 27 травня 2022 17:38

«Ракетні системи, які здатні дістати Кримський міст». Що таке M142 HIMARS, які США можуть надати Україні

Юлія Даниленко 27 травня 2022 12:03

ЗСУ вже знищують окупантів з гаубиць FH70. Що про них треба знати

Юлія Даниленко 26 травня 2022 15:51