Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Depositphotos іде з російського та білоруського ринків

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
8 березня 2022 2 хвилин читання

Через військову агресію Росії на території України, а також міжнародні санкції, Depositphotos і VistaCreate припиняють всі продажі й надання послуг клієнтам та партнерам з Росії та Білорусі. Про це повідомив CEO Depositphotos  Вадим Нехай. «Для нашої компанії це був непростий крок, адже йдеться про один з найбільших наших ринків, але вибір було зроблено одноголосно», – пише він.

"Ми не допустимо, щоб наші сервіси використовували для пропаганди, дезінформації чи підтримки протиправних дій. Тому скасовуємо прийом платежів, доступ до сервісу клієнтам та партнерам із зазначених країн. Компенсації за передплачені сервіси будуть перераховані лише після зняття міжнародних санкцій", – йдеться у заяві компанії.

Також з метою протидії дезінформації та пропаганді компанія розіслала електронний лист користувачам у Росії та Білорусі, в якому розповіла правду про війну в Україні та закликала до антивоєнних протестів. Для підтвердження своїх слів команда Depositphotos зібрала дві колекції зображень із документальними фотографіями трагічних подій в Україні та мітингів, що проходять по всьому світу. А у спеціальну колекцію від VistaCreate увійшли десятки тематичних шаблонів, які можуть безкоштовно використовувати усі охочі підтримати Україну.

Окрім інформаційної кампанії, члени команди Depositphotos займаються волонтерством, жертвують гроші на гуманітарні цілі та вступають до лав територіальної оборони.

 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00

Гайд з виживання взимку: утеплення, припаси, автономне опалення. SPEKотна добірка для воєнної зими

Юлія Даниленко 27 вересня 2022 15:42

В ЄС хочуть відключити від SWIFT ще чотири російські банки

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 15:05

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15