Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Боротьба за правду. Як журналісти «Схем» змусили швейцарський банк закрити видачу Visa/Mastercard росіянам

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
18 березня 2022 2 хвилин читання

"Схеми" випустили розслідування про те, як швейцарський інтернет-банк Dukascopy Bank допомагає росіянам обходити санкції та користуватися Visa та Mastercard.

 

Інтернет-банк дозволяв відкривати мультивалютний рахунок усім клієнтам, зокрема із росії. Згідно з даними сайту, такий рахунок давав би доступ, зокрема, до пластикових чи віртуальних карток Visa/Mastercard. Замовивши таку картку, можна «оплачувати товари і послуги всюди, де приймають карти Visa/Mastercard». 

Напередодні виходу розслідування «Схем» у колцентрі Dukascopy Bank підтверджували інформацію з сайту, що громадяни росії можуть відкривати рахунок у банку для отримання віртуальної чи пластикової картки Visa/Mastercard, і попереджали, що через великий попит у банку утворилася черга і відкриття рахунку триває декілька днів.

Після розслідування на сайті Dukascopy Bank з'явилося повідомлення, що інформація у ЗМІ про видачу банком карток Visa/Mastercard резидентам РФ «не відповідає дійсності».

В установі журналістам після виходу розслідування відповіли швидко.

"Банк повідомляє, що нещодавно припинив видавати Visa/Mastercard для клієнтів, які проживають у росії. Dukascopy Bank як швейцарський банк прагне дотримуватися усіх правил, зокрема тих, які підтримує Швейцарія", — йдеться у відповіді Dukascopy Bank журналістам.

У Dukascopy Bank також заявили, що дотримуються усіх санкцій та пов'язаних із ними регулювань згідно із законодавством Швейцарії, та наголосили, що ситуацію в Україні вважають жахливою гуманітарною катастрофою і висловлюють щире співчуття усім постраждалим.

Раніше повідомлялося, що у ніч з 5 на 6 березня провідні платіжні системи світу оголосили про призупинення діяльності на території росії.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Економіка невизначеності. Огляд основних подій українського та світового бізнесу

Ivan Verstyuk 29 вересня 2022 17:10

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Валютні перекази в Україну стануть дешевшими

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 19:05

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00