Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Бізнес у воєнний час: чотири напрями, на які варто звернути увагу підприємцям

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
31 травня 2022 2 хвилин читання

Через повномасштабну війну росії проти України чимало власників бізнесу задумалися над додатковими джерелами отримання прибутку та про те, як найкраще пристосуватися до нової реальності. Президент Європейської асоціації програмної інженерії, EASE, Владислав Савченко розповів SPEKA про чотири напрями, варті уваги.

Спрощення процесів Data-sharing

Нещодавно всі тільки й говорили про перехід на віддалену роботу, але, схоже, сьогодні це питання, вирішили. А отже, є потреба модернізувати або оновити технології спільної роботи у компаніях. Це потрібно для того, щоб можна було ділитися захищеними даними з іншими у межах екосистеми компанії.

Stack технологій потребує змін

Навантаження на пристрої стає потужнішим, тож ІТ-організаціям знадобиться вбудувати важливі технічні вимоги, вимоги безпеки та стійкості до пристроїв і мереж.

Кібер-AI

Роль кібербезпеки продовжує зростати. Кібератаки стають дедалі дорожчими, тож кібер-AI дає можливість організаціям не тільки реагувати швидше, але й передбачати атаки. Цей напрям лише розвивається, і вже до 2025 роками світовий ринок зросте на $19 млрд.

Масштабна автоматизація бізнесу

Серед перспективних рішень — масштабна автоматизація бізнесу. Згідно з внутрішнім опитуванням EASE, на це покладають надію резиденти асоціації.

ІТ-гіганти будуть скорочувати кількість ручної праці та повторюваних дій. А керування всією інфраструктурою та функціями управління відбуватиметься за допомогою коду.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 8 годин

«Війна змусить нас знаходити правильні рішення». Архітектор Олександр Кучерявий про екобудівництво та підготовку до зими

Олександр Тартачний 6 годин тому

Шукати роботу в IT стало важче: статистика ринку праці під час війни

Євген Муджирі 8 годин тому

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 12 годин тому

Бойові втрати російських загарбників на 14 серпня 2022 року

Валерій Моісєєв 14 серпня 2022 09:46