Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Бізнес проти Гетманцева: українські підприємці просять Зеленського звільнити «головного противника економічної свободи»

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
16 травня 2022 2 хвилин читання

Українські підприємці написали відкритого листа президенту Володимиру Зеленському з «переконливим проханням» звільнити Данила Гетманцева з посади секретаря Національної ради з відновлення України і голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Натепер листа підписали вже понад 270 власників бізнесу. Серед них серійний підприємець Євген Уткін, засновник MacPaw Олександр Косован, засновник Ajax Systems Олександр Конотопський, співвласник «Нової пошти» В'ячеслав Клімов, співзасновник Board Андрій Длігач, співвласник «Софтінвест Холдинг» Дмитро Зарахович та інші відомі бізнесмени.

Автори листа звертають увагу президента, що на поточний момент 49% підприємств не працюють або майже зупинені. За останній місяць майже чверть МСБ змогла перезапуститися, але політика «економічної неволі», яку пропагує Гетманцев, створює ризики для бізнесу і змушує 10% підприємців проводити релокацію бізнесу за кордон.

Гетманцев є послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи, що робить нашу діяльність неможливою

На думку підприємців, системне зниження податків, дерегуляція, швидка приватизація і зменшення державного апарату пришвидшать економічне зростання України. Вони стверджують, що Гетманцев є послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткого держрегулювання та придушення підприємницької ініціативи.

"Нещодавні заяви пана Гетманцева щодо підвищення податків призвели до того, що багато підприємців вже відмовилися від інвестиційних проєктів в Україні і переносять їх до Європи", — пишуть автори листа. Вони просять президента негайно звільнити Гетманцева і призначити на його посади людину, яка поділяє ідеї прогресу та стрімкого розвитку. 

Серед IT-підприємців знайшлися і прихильники Гетманцева. Зокрема, співзасновник EVO Микола Палієнко розкритикував ініціативу в коментарях до листа і назвав його «колективною номінацією на премію Дарвіна».

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 18:15

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

Brexit, але не зовсім. YouControl знайшов понад 2 тис. британських компаній, які досі працюють на росії

Юлія Даниленко 21 вересня 2022 17:21

Українська IT-армія зламала сайт ПВК «Вагнер»

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 11:27