Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon від початку війни допоміг Україні перенести 10 млн ГБ важливих даних

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
10 червня 2022 2 хвилин читання

Платформа хмарних обчислень Amazon Web Services від першого дня війни допомагала українським міністерствам та приватним компаніям перенести понад 10 петабайт (10 млн ГБ) даних на безпечні сервери.

«AWS додала понад 10 петабайт (10 млн ГБ) важливих даних із 27 українських міністерств, 18 українських університетів, найбільшої школи дистанційного навчання K-12 (обслуговує сотні тисяч дітей-переселенців), а також десятків інших компаній приватного сектору. Існує 61 міграція державних даних на AWS, очікують, що їх буде ще більше», — повідомили у компанії.

До війни українське законодавство вимагало, щоб певні державні дані та дані приватного сектору зберігалися на серверах, які фізично розташовані в Україні.

Проте за тиждень до російського вторгнення в Україну Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє переміщувати дані уряду та приватного сектору в хмару. Для цього українське керівництво оголосило публічний заклик про допомогу. Amazon Web Services (AWS) була однією з перших організацій, які відповіли.

На третій день війни співробітники AWS почали вивозити дані у спецпристроях для обчислення, перенесення та зберігання даних AWS Snowball.

«AWS має честь працювати разом з українським урядом та іншими приватними та громадськими організаціями для підтримки народу України. Ми продовжуватимемо допомагати та надавати наші технічні знання та послуги тим, хто їх потребує», — додали у пресслужбі Amazon.

Як повідомлялося, наприкінці березня компанія Amazon переобладнала складські приміщення площею 5 тис. кв. м на сортувальний хаб, де для українських біженців розподіляють гуманітарку з Європи.

Спільно з Червоним Хрестом та іншими благодійними організаціями Amazon визначає потреби біженців і шукає на своїх складах відповідні товари, переважно одяг, постільну білизну та предмети гігієни. Якщо чогось не вистачає, компанія робить замовлення в інших ритейлерів. Після сортування гуманітарку відправляють до Польщі, Угорщини, Румунії, Молдови та Чехії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Американський регулятор зв'язку вимагає видалити TikTok з магазинів програм через побоювання з приводу шпигунства

Наталія Миронова 1 годину тому

Санкції ЄС: Чехія обмежить росіянам та білорусам можливість навчатися на технічних спеціальностях

Олександр Кульбачний 1 годину тому

В Україні з'явився видавничий стартап від айтішників

Тетяна Троян 16 годин тому

Норвегія передасть Україні три далекобійні установки М270

Олександр Кульбачний 21 годину тому

Гостомель відвідав мільярдер Ричард Бренсон. Він цікавився відновленням аеродрому «Антонов»

Олександр Кульбачний 21 годину тому