Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Відновлення України стане найбільшим проєктом нашого часу» — Зеленський

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
4 липня 2022 2 хвилин читання

Відновлення України — це спільне завдання усього цивілізованого світу, а війна не є локальною на сході Європи. Про це на конференції з відновлення України у швейцарському місті Лугано повідомив президент Володимир Зеленський.

Він розповів, що навесні 2022 року Україна почала пропонувати партнерам долучитися до проєкту відновлення України. Вже тоді було очевидно, що це буде найбільшим проєктом нашого часу — економічним, технологічним, соціальним та світоглядним. Президент подякував країнам, що прийняли пропозицію взяти шефство над українськими регіонами, містами чи галузями, що постраждали від війни.

«Я запрошую всі країни цивілізованого світу, амбітні компанії та фахівців приєднатися до наших зусиль», — повідомив він.

За його словами, проєкт дасть змогу створити мільйони нових зв'язків у демократичному світі, у Європі, між країнами. Кожне місто, кожна громада, кожна відбудована галузь матиме історичне свідчення того, хто допоміг цьому.

Президент додав, що від 24 лютого 2022 року росія знищила 3102 освітні об'єкти, 799 будівель медичної інфраструктури, а понад 12 млн людей вимушені були стати переселенцями.

«Ці втрати ми маємо сприймати не як зламані стіни чи розбиті церкви, не як випалені коридори чи кімнати, а як зруйновані долі, що вже ніколи не будуть такими, якими були раніше», — розповів президент.

Він наголосив, що цією агресією росія хоче довести, що нібито підвладна не просто територія, а життя як таке. І що росія нібито сильніша за демократичне суспільство.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 2 години тому

У світі дикого венчура. Штучний інтелект, контент-мейкери, та до чого тут інвестиції

Наталія Миронова 30 вересня 2022 16:48

Україна виграла битву за майбутнє інтернету

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 13:45

Час мекнути, блокування PornHub, доказ знищення динозаврів. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 30 вересня 2022 10:03

Економіка невизначеності. Огляд основних подій українського та світового бізнесу

Ivan Verstyuk 29 вересня 2022 17:10