Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стати онуком на відстані: Rescue Now запустив платформу диджитал-патронату

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
22 липня 2022 3 хвилин читання

Благодійний фонд Rescue Now запустив платформу диджитал-патронату.  Її мета — піклуватися про тих, хто наразі не має змоги допомогти собі самостійно. Наприклад, бабусь або дідусів, яким важко пересуватися. Завдяки їй підтримати підопічних Rescue Now можна з усього світу всього у два кліки.

Таким чином фонд бажає дати можливість всім охочим стати улюбленими онуками та онучками для українських стареньких, навіть якщо ви живете за тисячі кілометрів від них.

«Я часто чув від наших благодійників, що було би класно мати можливість вибирати конкретний напрямок, а не просто переказувати гроші в загальну купу. Так ти відразу бачиш, на що їх витрачають, і нібито береш участь в розподілі донатів. Тому ми вирішили створити окрему патронатну платформу, щоб покривати відразу дві потреби: турботу про наших підопічних та діджитал-інтерактив для людей, які хочуть допомагати», — говорить співзасновник Rescue Now Віталій Бандура.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як це працює

  • 1
    На платформі з'являються збори для підтримки конкретних людей — підопічних Rescue Now, про яких волонтери регулярно піклуються.
  • 2
    Благодійники разово або на основі підписки донатять кошти на продуктовий набір улюбленій бабусі чи дідусю. Його вартість однакова для всіх підопічних — 2800 грн/місяць.
  • 3
    Після цього вони отримують листи зі звітами про надану допомогу на електронну пошту. Зокрема звіти з'являтимуться на самій платформі в кожному окремому зборі.
  • 4
    Якщо сума пожертви на одного підопічного перевищує бюджет на 3 місяці, залишок перераховується на резервний рахунок, з якого фонд бере кошти для допомоги бабусям, яким не вдалося зібрати потрібну суму.
  • 5
    Rescue Now спрямовує отримані гроші на піклування про підопічних: волонтери закуповують для них потрібні продукти, ліки та інші речі й раз на тиждень привозять їх.

У майбутньому фонд планує також підтримувати хобі своїх бабусь та дідусів і дати можливість диджитал-онукам здійснювати їхні мрії.

Знайти платформу та допомогти можна за посиланням.Нагадаймо: раніше SPEKA зібрала 15 способів фінансово підтримати Україну під час війни.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стало відомо, що саме росія запропонувала КНДР за допомогу у війні

Владислав Паливода 4 листопада 2024 09:03

У Байдена порахували північнокорейських вояків в рф

Владислав Паливода 1 листопада 2024 09:10

Північнокорейські солдати освоюються у Курській області: що відомо

Владислав Паливода 29 жовтня 2024 10:02

Україна отримала нову техніку для розмінування

Владислав Паливода 25 жовтня 2024 13:57

Повернення воїна: як військовим адаптуватися до мирного життя

Микола Бітюк 24 жовтня 2024 08:47