Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стати онуком на відстані: Rescue Now запустив платформу диджитал-патронату

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
22 липня 2022 3 хвилин читання

Благодійний фонд Rescue Now запустив платформу диджитал-патронату.  Її мета — піклуватися про тих, хто наразі не має змоги допомогти собі самостійно. Наприклад, бабусь або дідусів, яким важко пересуватися. Завдяки їй підтримати підопічних Rescue Now можна з усього світу всього у два кліки.

Таким чином фонд бажає дати можливість всім охочим стати улюбленими онуками та онучками для українських стареньких, навіть якщо ви живете за тисячі кілометрів від них.

«Я часто чув від наших благодійників, що було би класно мати можливість вибирати конкретний напрямок, а не просто переказувати гроші в загальну купу. Так ти відразу бачиш, на що їх витрачають, і нібито береш участь в розподілі донатів. Тому ми вирішили створити окрему патронатну платформу, щоб покривати відразу дві потреби: турботу про наших підопічних та діджитал-інтерактив для людей, які хочуть допомагати», — говорить співзасновник Rescue Now Віталій Бандура.

Як це працює

 • 1
  На платформі з'являються збори для підтримки конкретних людей — підопічних Rescue Now, про яких волонтери регулярно піклуються.
 • 2
  Благодійники разово або на основі підписки донатять кошти на продуктовий набір улюбленій бабусі чи дідусю. Його вартість однакова для всіх підопічних — 2800 грн/місяць.
 • 3
  Після цього вони отримують листи зі звітами про надану допомогу на електронну пошту. Зокрема звіти з'являтимуться на самій платформі в кожному окремому зборі.
 • 4
  Якщо сума пожертви на одного підопічного перевищує бюджет на 3 місяці, залишок перераховується на резервний рахунок, з якого фонд бере кошти для допомоги бабусям, яким не вдалося зібрати потрібну суму.
 • 5
  Rescue Now спрямовує отримані гроші на піклування про підопічних: волонтери закуповують для них потрібні продукти, ліки та інші речі й раз на тиждень привозять їх.

У майбутньому фонд планує також підтримувати хобі своїх бабусь та дідусів і дати можливість диджитал-онукам здійснювати їхні мрії.

Знайти платформу та допомогти можна за посиланням.Нагадаймо: раніше SPEKA зібрала 15 способів фінансово підтримати Україну під час війни.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Система РЕБ «Туман» захищає військових ЗСУ від дронів — відео

Владислав Паливода 7 годин тому

Наземний дрон «Лють» нищить росіян та зберігає життя військових ЗСУ — відео

Владислав Паливода 21 годину тому

росія активно використовує Telegram для поширення пропаганди проти підтримки України

Владислав Паливода 28 травня 2024 20:21

Нові іранські бомби росія може використовувати для ударів по Україні

Владислав Паливода 28 травня 2024 17:52

Наземний броньований дрон створили українські розробники

Владислав Паливода 27 травня 2024 19:38