Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta запускає навчальний центр підтримки для малого та середнього бізнесу в Україні

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
25 липня 2022 2 хвилин читання

Американська корпорація Meta не припиняє підтримувати Україну і оголошує про запуск навчального центру підтримки українського бізнесу. Підприємці з України зможуть оволодіти новими корисним навичками, а потім ще й отримати фінансову підтримку.

«Допомагати українському бізнесу дуже важливо для економіки та громад країни, тому ми запустили центр підтримки малого бізнесу. Тут ви знайдете цифрове навчання за запитом, інструменти та ресурси, які допоможуть вам у ці складні часи», — йдеться у повідомленні на сайті Meta.

На сайті є відео з порадами, як розвивати бізнес за допомогою Facebook та Instagram, як залучати аудиторію, як використовувати Messenger і WhatsApp для створення міцніших зв'язків із клієнтами тощо.

Також корпорація пропонує більш як 20 курсів Blueprint та навчальну платформу Meta Boost. Мета курсів — допомогти українським бізнесменам ефективніше просувати бізнес у мережі. Вони покажуть, як запускати таргет на правильні аудиторії в Україні і по всьому світу, створювати прості й економічні рекламні оголошення, оптимізувати кампанії, вимірювати ефективність реклами, працювати з рекламним матеріалом тощо. Також навчатимуть оптимізовувати високоякісні дані й використовувати сумарну статистику для інтерпретації статистичних даних.

У Meta також анонсували запуск автоматизованого чатбота у WhatsApp — Meta Business Coach, який вчитиме бізнесменів розвивати бізнес у мережі.

У Мінцифри додали, що з часом Meta спрямує $1,5 млн фінансової підтримки. Ці кошти підуть на те, щоб українські малі та середні підприємства могли проводити рекламні кампанії на платформах корпорації.

Нагадаємо: у травні українська сторона звернулася до Meta із закликом підтримати фандрейзингову платформу пожертв UNITED24 та висловила сподівання на відкриття офісу компанії в Україні найближчим часом.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

WhatsApp тепер дозволяє шукати розмови за датою на Android

Богдан Камінський 2 години тому

ШІ закликав українців єднатись на шляху до Перемоги — відео

Богдан Камінський 8 годин тому

Анатолій Храпчинський про знищення А-50, готовність до F-16 та роль ударів БпЛА по росії

Олександр Тартачний 13 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 26 лютого 2024 17:00

Meta створить підрозділ для боротьби з дезінформацією на виборах в ЄС

Юлія Мирська 26 лютого 2024 11:02