Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta запускає навчальний центр підтримки для малого та середнього бізнесу в Україні

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
25 липня 2022 2 хвилин читання

Американська корпорація Meta не припиняє підтримувати Україну і оголошує про запуск навчального центру підтримки українського бізнесу. Підприємці з України зможуть оволодіти новими корисним навичками, а потім ще й отримати фінансову підтримку.

«Допомагати українському бізнесу дуже важливо для економіки та громад країни, тому ми запустили центр підтримки малого бізнесу. Тут ви знайдете цифрове навчання за запитом, інструменти та ресурси, які допоможуть вам у ці складні часи», — йдеться у повідомленні на сайті Meta.

На сайті є відео з порадами, як розвивати бізнес за допомогою Facebook та Instagram, як залучати аудиторію, як використовувати Messenger і WhatsApp для створення міцніших зв'язків із клієнтами тощо.

Також корпорація пропонує більш як 20 курсів Blueprint та навчальну платформу Meta Boost. Мета курсів — допомогти українським бізнесменам ефективніше просувати бізнес у мережі. Вони покажуть, як запускати таргет на правильні аудиторії в Україні і по всьому світу, створювати прості й економічні рекламні оголошення, оптимізувати кампанії, вимірювати ефективність реклами, працювати з рекламним матеріалом тощо. Також навчатимуть оптимізовувати високоякісні дані й використовувати сумарну статистику для інтерпретації статистичних даних.

У Meta також анонсували запуск автоматизованого чатбота у WhatsApp — Meta Business Coach, який вчитиме бізнесменів розвивати бізнес у мережі.

У Мінцифри додали, що з часом Meta спрямує $1,5 млн фінансової підтримки. Ці кошти підуть на те, щоб українські малі та середні підприємства могли проводити рекламні кампанії на платформах корпорації.

Нагадаємо: у травні українська сторона звернулася до Meta із закликом підтримати фандрейзингову платформу пожертв UNITED24 та висловила сподівання на відкриття офісу компанії в Україні найближчим часом.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Instagram розробляє функцію платної верифікації

Катерина Колонович 13 годин тому

Facebook щоденно відвідують 2 млрд користувачів

Катерина Колонович 2 лютого 2023 08:40

Мільйон DDoS-атак та рекордне 29-денне протистояння: як атакували росію на кіберфронті

Владислав Миронович 31 січня 2023 15:35

Міноборони уклало держконтракти з 16 українськими виробниками дронів

Руслан Сорока 30 січня 2023 20:19

Про Цукерберга та його плани на метавсесвіт знімуть документальний фільм

Руслан Сорока 30 січня 2023 17:16