Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Компанія, що оснащувала російські танки обладнанням, обіцяє піти з росії після скандалу

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
16 червня 2022 2 хвилин читання

Французький техногігант Thales продовжує співпрацю з російськими банками попри повномасштабну війну росії проти України та санкції ЄС. Серед клієнтів компанії російський Сбербанк, який потрапив у останній пакет санкцій ЄС.

«Thales не оголошувала про вихід з російського ринку і не припиняла своєї діяльності», — заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як повідомив блогер Антон Швець, якби Thales припинила працювати на росії в одну мить, російська банківська система впала б. Однак російські банки функціонують нормально, що є яскравим доказом того, що Thales продовжує працювати на них. Російська банківська система на 80% користується послугами компанії, 100% — на тимчасово окупованих територіях України.

Резонанс навколо співпраці з росією примусив Thales повідомити, що банківська діяльність компанії на росії перебуває у процесі продажу. Компанія нібито повністю йде з москви. За даними ЗМІ, бізнес продають колишнім співробітникам.

«Триває процес продажу нашої банківської діяльності після висловленого бажання групи припинити всю діяльність у росії», — повідомили у компанії.

Як працює Thales

Компанія надає захист 19 із 20 найбільших світових банків. Thales використовує рішення PayShield 9000 та payShield 10K «HSM». Окрім банківської справи Thales також працює в аерокосмічній, оборонній та транспортній галузях.

На росії компанія має приблизно 130 співробітників. Вони працювали не тільки у банківській галузі Thales.

Ще один скандал

Наприкінці березня 2022 року, коли російські війська були виведені з Бучі, на борту московських танків виявили тепловізійні камери Catherine (один із флагманських продуктів Thales). Згодом французька група визнала, що продовжувала постачати військове обладнання росії до 2019 року за контрактами, укладеними до запровадження ембарго на постачання зброї, що діє стосовно росії від 2014 року.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ранковий оперативний звіт Генштабу ЗСУ на 25 червня

Валерій Моісєєв 4 години тому

Zeeks задонатив у Фонд Сергія Притули на байрактари 1.000.000 гривень 🍋🍋🍋

Zeeks Company 24 червня 2022 13:20

Євробачення-2023: Україна таки не зможе прийняти пісенний конкурс

Ольга Кротовська 23 червня 2022 19:46

Британія наклала нові санкції на росію та заборонила використовувати фунт стерлінгів

Олександр Тартачний 23 червня 2022 19:10

Європарламент підтримав рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС

Наталія Миронова 23 червня 2022 13:24